Resovia – Pogoń Sdl. 0:1 (koniec) | Legionovia – Stal Rz. 0:3 (koniec) | Garbarnia – Skra 0:2 (koniec)
Lech II P. – Górnik Ł. 1:1 (koniec) | Toruń – Błękitni 3:2 (koniec) | Stal S. W. – Znicz 2:1 (koniec)
Polkowice – Olimpia E. 1:1 (koniec) | GKS K. – Gryf 4:0 (koniec)
Legionovia Legionowo
0:3 (0:3)
Stal Rzeszów
Sobota 23.11.2019, 13:00 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • 19. kolejka

Spotkanie w Legionowie dobiegło końca! Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Stali wystarczyła na bardzo niedokładnie grających gości. Rzeszowianie zwyciężyli ostatecznie 3:0 i zasłużenie sięgają po komplet punktów. Dziękuję za uwagę! (14:55:52)

90+2

90
    O dwie minuty przedłużył arbiter ten mecz!

89
    Udanie interweniował Błesznowski po strzale jednego z rywali. Kolejny korner dla Stali.

88
    Miejscowi wybijają piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu rywali z rzutu wolnego.

87
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Szczepanek, na boisku pojawia się Pociecha.

86
    Defensor Legionovii sfaulowany we własnej szesnastce. Grę wznowi Błesznowski.

84
    Stracił piłkę Sierant tuż przed własnym polem karnym, ale naprawił jego błąd jeden z kolegów. Tylko korner dla miejscowych.

81
    Mają chrapkę na podwyższenie prowadzenia przyjezdni, ale w drugiej połowie brakuje im wykończenia.

80
    Dobre zagranie do Chromińskiego, który jednak nie zdołał opanować futbolówki.

77
    Gospodarze przy piłce na własnej połowie boiska.

76
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Goncerz, na boisku pojawia się Pląskowski.

75
    Piłka po raz czwarty wylądowała w bramce Legionovii ale gol nie został uznany! Na spalonym złapany zostal Chromiński.

73
    Dośrodkowanie w szesnastkę gości, ale wybija piłkę jeden z zawodników Stali.

72
    Wyraźnie faulował Szczepanek i arbiter po raz pierwszy sięga po kartkę.

70
    Dwadzieścia minut do końca regulaminowego czasu gry. Czy gospodarze będą w stanie strzelić honorowego gola?

70
    Trzech zmian w jednej chwili dokonał szkoleniowiec Legionovii. Za Imielię, Zaklikę i Będzieszaka na murawie meldują się Hajrović, Gajewski oraz Maślanka.

69
    Po raz kolenny bezbłędnie w defensywie rzeszowianie. Ogromne problemy z obroną rywali mają miejscowi.

67
    Więdłocha faulował w polu karnym rywali jednego z nich i akcja Legionovii została przerwana.

Gole: 17. Reiman (kar.), 29. Reiman, 40. Cyfert

Kartki:   72. Szczepanek (STL)