Resovia – Znicz 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – Odra O. 2:0 (koniec) | GKS T. – KKS 1:2 (koniec)
GKS Tychy
1:2 (0:2)
KKS 1925 Kalisz
Środa 19.08.2020, 12:00 • Grodzisk Wielkopolski • Spotkania towarzyskie

Gol w końcówce nie pomógł – GKS przegrał z niżej notowanym rywalem. Dziękuję za uwagę! (13:53:54)

90

86
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki DAMIAN NOWAK.

80
    Dziesięć minut do końca spotkania. Wszystko wskazuje na to, że zakończy się ono zwycięstwem KKS-u.

46

Do przerwy niespodziewanie prowadzą kaliszanie. Niebawem druga odsłona.

20
    Czekamy na pierwszego gola w Grodzisku Mazowieckim. Po dwudziestu minutach utrzymuje się bezbramkowy remis.

1

W Grodzisku Wielkopolskim dojdzie do sparingowego starcia pierwszoligowego GKS-u Tychy z drugoligowym KKS-em Kalisz. Będziemy infornować o zmianach wyniku w tym meczu.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 86. Nowak – 31. ., 37. .

GKS Tychy:
    Jałocha – Szeliga, Sołowiej, Szymura, Stefaniak, Steblecki, Paprzycki, J. Biegański, Grzeszczyk, Moneta, Lewicki