Lech II P. – Ol. Elbląg 0:0 (odw.) | Hutnik Kraków – Skra Częstochowa 3:1 (kon.) | St. Rzeszów – Śl. Wrocław II 0:3 (kon.)
Polkowice – Znicz 4:0 (kon.) | Pogoń Sdl. – Olimpia G. 0:1 (kon.) | GKS K. – Błękitni 0:0 (odw.)
Ostróda – Gar. Kraków 0:0 (odw.)
koniec
Górnik Polkowice
4:0 (2:0)
Znicz Pruszków
sobota 17.10.2020, 16:00 • Stadion Miejski, Polkowice • eWinner 2. Liga • 9. kolejka
   
  Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:51:58)
   
  Posiadanie piłki: 45% : 55%.
  Strzały na bramkę: 7:2.
  Strzały niecelne: 8:4.
  Rzuty rożne: 1:4.
  Spalone: 4:2.
  Faule: 11:14.
   
  Górnik Polkowice absolutnie nie hamuje i prezentuje atrakcyjną, ofensywną piłkę na drugoligowych boiskach. W wygranym 4:0 pojedynku ze Zniczem Pruszków gospodarze przeprowadzali atak za atakiem, a wynik nie pozostawia złudzeń, że to im należało się zwycięstwo. Górnik stracił przed sezonem króla strzelców poprzedniego sezonu Michała Bednarskiego, mimo to wciąż zna bardzo dobre sposoby na zdobywanie bramek. Rywalizacja w Polkowicach długo toczyła się dziesięciu na dziesięciu po czerwonych kartkach pokazanych wskutek drugich żółtych Michałowi Danilczykowi oraz Martinowi Baranowi.
   
  90+3
  Koniec meczu.
   
  90+2
  Gol dla Górnika Polkowice! Strzelcem bramki ERNEST TERPIŁOWSKI.

  Nie dało się chyba lepiej podsumować tego jednostronnego spotkania niż jeszcze jednym golem w doliczonym czasie. Ernest Terpiłowski sprawił, że Górnik Polkowice może cieszyć się z bardzo efektownego wyniku 4:0. Znicz Pruszków trafiony przez zmiennika w doliczonym czasie i dostał potężne lanie.
   
  90
  Doliczony czas meczu.
   
  88
  Wymiana podań z udziałem wszystkich środkowych pomocników gospodarzy. Jeden z nich już szykował się do zatrudnienia swoim strzałem bramkarza, a najlepiej pokonanie go, ale interweniował defensor.
   
  87
  Ostatnie ataki tego spotkania. Polkowiczanie potrafią powstrzymać próby przedarcia się w pobliże bramki Jakuba Szymańskiego podejmowane przez pruszkowian.
   
  85
  Również trener gospodarzy wykorzystał limit zmian w tym meczu. Drużyny dokończą spotkanie w obecnych, przypomnijmy dziesięcioosobowych zestawieniach.
   
  84
  Krótka przerwa w grze po faulu na zawodniku z Polkowic.
   
  84
  Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Azikiewicz, na boisku pojawia się Terpiłowski.
   
  83
  Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Wacławczyk, na boisku pojawia się Karmelita.
   
  82
  Celne uderzenie oddane przez zawodnika Górnika Polkowice, ale tym razem Piotr Misztal nie pozwolił sobie na przepuszczenie futbolówki do siatki.
   
  81
  Komplet zmian wykorzystany w obozie gości, ale roszady personalne nie mają wpływu na wynik spotkania. Niezmiennie wyraźne prowadzenie Górnika Polkowice i może odliczać minuty do zwycięstwa.
   
  80
  Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Machalski, na boisku pojawia się Proczek.
   
  78
  Początek z tyloma kartonikami od Łukasza Ostrowskiego, a od 26. minuty sędziowanie bez napomnienia. Najwyraźniej prowadzący spotkanie skutecznie utemperował zawodników.
   
  77
  Zmiana w drużynie Górnik Polkowice: z boiska schodzi Sobków, na boisku pojawia się Surożyński.
   
  75
  Tylko bramka Znicza Pruszków może dodać odrobinę pikanterii ostatniemu kwadransowi rywalizacji na Stadionie Miejskim w Polkowicach.
   
  73
  Wymiana podań w centrum boiska. Po niej nie udało się wyklarować dogodnej sytuacji podbramkowej i niebawem futbolówka zmieniła właściciela. Przyda się obu drużynom więcej opanowania w ostatnich kilkunastu minutach meczu.

  Sebastian

  Bramki: 4. Wacławczyk, 19. Szuszkiewicz, 48. Fryzowicz, 90+2. Terpiłowski

  Kartki:   3. Danilczyk (PLK), 26. Magdziak (PLK) – 13. Baran (ZNI)   22. Danilczyk (PLK) – 15. Baran (ZNI)


  Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
  Strzały na bramkę: 7:2. Strzały niecelne: 8:4. Rzuty rożne: 1:4. Spalone: 4:2. Faule: 11:14.
  Górnik Polkowice: J. Szymański – Fryzowicz, Kowalski-Haberek, Magdziak, Azikiewicz (83. Terpiłowski), Sobków (77. Surożyński), Danilczyk, Żołądź, Baranowski (65. Borkowski), Szuszkiewicz (65. Baszak), Wacławczyk (83. Karmelita).

  Rezerwowi: Furtak – Malec, Baszak, Piątkowski, Terpiłowski, Radziemski, Borkowski, Karmelita, Surożyński.

  Znicz Pruszków: Misztal – Wichtowski, Bochenek, Baran, Drobnak, Grabowski (50. Górski), Pomorski (46. Faliszewski), Machalski (80. Proczek), Zagórski, Gabrych (72. M. Szymański), Kubicki (50. Rackiewicz).

  Rezerwowi: Jurczak – Rybak, Proczek, M. Szymański, Faliszewski, Rackiewicz, Górski.

  Sędziowie: Łukasz Ostrowski (Szczecin)