Lech II P. – Olimpia E. 0:0 (poz.) | Hutnik – Skra 3:1 (koniec) | Stal Rz. – Śląsk II 0:3 (koniec)
Polkowice – Znicz 4:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Olimpia G. 0:1 (koniec) | GKS K. – Błękitni 0:0 (poz.)
Ostróda – Garbarnia 0:0 (poz.)
Stal Rzeszów
0:3 (0:1)
Śląsk II Wrocław
Sobota 17.10.2020, 15:00 • Stadion Miejski, Rzeszów • 2. Liga • 9. kolejka

Koniec meczu w Rzeszowie. Po przerwy oglądaliśmy wyrównane widowisko, ale druga połowa należała do wrocławian. Śląsk wypunktował wyżej notowanego rywala i zasłużenie sięga po trzy oczka. Dziękujemy Państwu za śledzenie relacji live. Do usłyszenia! (16:51:15)

90+2

90
    Spotkanie w Rzeszowie potrwa przynajmniej dwie minuty dłużej.

90
    Walczą jeszcze o honorowego gola gospodarze. Po zagraniu z lewej flanki uderzał Ramil Mustafaev, ale wysoko nad poprzeczką.

88
    Fatalne dośrodkowanie rzeszowian z rzutu wolnego. Grę z piątego metra wznowią przyjezdni.

85
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Bergier, na boisku pojawia się Szymański.

84
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Szpakowski, na boisku pojawia się Młynarczyk.

82
    Żółtą kartkę otrzymuje Rafał Makowski (Śląsk II Wrocław).

80
    Dośrodkowanie w pole karne do Maciejewskiego, który wydawało się, że był faulowany, ale arbiter uznał, iż wszystko było w zgodzie z przepisami.

80
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Wolski, na boisku pojawia się Szeliga.

78
    Dobre wyjście na trzynasty metr Kaczorowskiego, który uprzedził Kotowicza.

77
    Coraz bardziej rozpadało się nad Stadionem Miejskim w Rzeszowie.

75
    Druga połowa to popis gry wrocławian. Gospodarze zupełnie sobie nie radzą w sytuacji, kiedy muszą odwrócić losy spotkania.

74
    Rzut wolny dla Stali. Uderzenie Piotra Głowackiego, ale prosto do koszyczka Szczerbala.

72
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Krocz, na boisku pojawia się Kotowicz.

70
    Mogło być 0:4! Strzał zza pola karnego Sebastiana Bergiera. Chyba musnął piłkę palcami Kaczorowski i futbolówka trafiła w poprzeczkę!

69
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Kłos, na boisku pojawia się Mustafaev.
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów: z boiska schodzi Reiman, na boisku pojawia się Sławek.

66
    Bez pomysłu na grę są rzeszowianie. Widać bezradność po stronie Stali.

64
    Wyraźnie poirytowany jest Jarosław Fojut, który popchnął teraz obrońcę Śląska na bramkarza i sam skierował piłkę do siatki. Nieładne zachowanie doświadczonego defensora.