Olimpia E. – Błękitni 4:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Śląsk 1:2 (koniec) | Lech II P. – Wigry 1:1 (koniec)
Hutnik – Bytovia 3:1 (koniec) | Polkowice – KKS 2:1 (koniec) | Olimpia G. – Garbarnia 1:2 (koniec)
Ostróda – Chojniczanka 3:0 (koniec)
Olimpia Grudziądz
1:2 (1:0)
Garbarnia Kraków
Sobota 28.11.2020, 16:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • 2. Liga • 15. kolejka

Spotkanie w Grudziądzu dobiegło końca! Po słabszej pierwszej połowie Garbarnia odwróciła losy spotkania i wygrała 2:1. Dziękuję za uwagę! (17:50:42)

90+3

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Andronic (Olimpia Grudziądz).

90
    Niecelny strzał na bramkę Olimpii.

89
    Rzut wolny niedaleko pola karnego rywali wywalczyli zawodnicy z Krakowa.

88
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kalenik, na boisku pojawia się Leszczyński.
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Embalo, na boisku pojawia się Gabor.

86
    Wcale nie zamierzają się ograniczać jedynie do obrony korzystnego rezultatu goście.

84
    Gol dla Garbarnii!
    Goście wychodzą na prowadzenie! Wprowadzony w przerwie BRUNO WACŁAWEK pokonuje Sapelę!

83
    Długo utrzymują się teraz przy piłce przyjezdni.

81
    Niecelny strzał na bramkę gospodarzy i z piątego metra grę wznowi golkiper ekipy z Grudziądza.

80
    Faulował w środku pola jeden z zawodników Olimpii. Warto przypomnieć, że jak na razie arbiter ani razu nie sięgał po kartkę!

78
    Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Gulczyński, na boisku pojawia się Kwiatkowski.

76
    Goście wywalczyli rzut wolny przy samym narożniku boiska.

75
    Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Czy któraś z drużyn zdoła strzelić zwycięskiego gola?

73
    Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

72
    Długo utrzymują się przy piłce na połowie rywali zawodnicy Olimpii. Zobaczymy, co z tego wyniknie.