Jelcz-Laskowice – Clearex 3:3 (koniec) | FIT-MORNING Gredar – Lubawa 4:2 (koniec) | Red Dragons – Nova Gliwice 5:3 (koniec)
GI Malepszy – AZS Darkomp 7:1 (koniec) | Rekord – Dreman 7:2 (koniec) | Lębork – AZS UŚ 3:5 (koniec)
Red Devils – Piast 1:2 (koniec)
Red Devils Futsal Club
1:2 (0:0)
Piast Gliwice
Sobota 03.04.2021, 18:00 • Hala Centrum Park Chojnice • FOGO Futsal Ekstraklasa • 28. kolejka

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne prowadzone na naszym portalu! (19:38:24)

To koniec spotkania na hali w Chojnicach! Długo czekaliśmy na bramki, w końcu po 35 minutach Piast zdobył dwie bramki, a w ostatniej minucie honorową bramkę dorzucił Świtoń. Tym samym Piast wskakuje na fotel wicelidera, wykorzystując potknięcie Constractu.

40
    Gol dla Red Devils!
    Strzelcem bramki ŚWITOŃ. Precyzyjne uderzenie lewą nogą i mamy bramkę kontaktową! 38 sekund do końca!

40
    Przechwyt i strzał Soleckiego na pustą bramkę, niecelny!

39
    Timeout dla gospodarzy.

38
    Sandrinho miał doskonałą sytuację, ale trafia w słupek!

37
    Red Devils z lotnym bramkarzem, w tej roli Świtoń.

37
    Piłkę przed polem karnym przechwycił Allyson, ale jego strzał bardzo niecelny.

36
    Gol dla Piasta!
    Strzelcem bramki DASAIEV. Lewą stroną zaatakował Rodrigo Dasaiev i uderzył z ostrego kąta, szybko zdobywając drugą bramkę w tym meczu! Już 2:0 dla Piasta!

35
    Strzelcem bramki WILK. Szybki kontratak, bardo dobre podanie Dasaieva i Wilk dokłada nogę, pokonując Kollara! To dopiero pierwsza bramka w tym spotkaniu!

35
    Strzał Storozhuka zablokowany, będzie rzut rożny!

35
    Indywidualna akcja i strzał Dasaieva, ale niecelny.

34
    Co za szansa Piasta! Wstrzelenie piłki w pole karne i jeszcze jeden z atakujących siedząc próbował pokonać Kollara, ale piłka ostatecznie wylatuje za linię końcową i rozpocznie bramkarz!

32
    Obie drużyny cały czas próbują zagrozić bramce rywali, ale bez stuprocentowych sytuacji.

30
    Franz faulowany tuż przed polem karnym, będzie szansa na zagrożenie bramki Kollara.