Termalica – Lech P. 1:3 (koniec) | Stal M. – Wisła K. 2:1 (koniec)
Stal Mielec
2:1 (1:0)
Wisła Kraków
Piątek 13.08.2021, 20:30 • Stadion MOSiR, Mielec • PKO Ekstraklasa • 4. runda

Spotkanie w Mielcu dobiegło końca! Mieliśmy bramkę przed przerwą, a także dwa gole tuż po zmianie stron i ostatecznie mecz kończy się zwycięstwem Stali 2:1. Dziękuję za uwagę! (22:27:49)

90+4
    Fenomenalnie zablokowany w polu karnym Stali Kliment i nie ma nawet rzutu rożnego dla Wisły!

90+2
    Nieprzepisowo powstrzymywany na połowie rywali Tomasiewicz.

90+1
    Aż o pięć minut przedłużony został ten mecz!

90
    Zmiana w drużynie Wisła Kraków: z boiska schodzi Michal Škvarka, na boisku pojawia się Patryk Plewka.

88
    Rozsądnie utrzymują się teraz przy piłce na połowie rywali mielczanie.

87
    Znów bez skutecznego wykończenia zawodnicy Białej Gwiazdy.

85
    Rzut wolny dla Wisły na połowie. Szybko starają się wznowi grę krakowianie.

84
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Alexandar Kolev, na boisku pojawia się Mateusz Żyro.

84
    Zablokowane uderzenie Savicia, ale utrzymują się przy piłce goście.

83
    Bezbłędnie spisują się obecnie w obronie gospodarze. Nie mają pomysłu na stworzenie zagrożenia rywale.

81
    Świetnie w defensywie Getinger.

80
    Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Czeka nas emocjonująca końcówka spotkania!

80
    Zbyt głęboka wrzutka w szesnastkę Stali i pewnie łapie piłkę Strączek.

79
    Wywalczył aut przy narożniku boiska Savić.

77
    Minimalnie pomylił się Matras po dośrodkowaniu z rzutu rożnego!

Gole: 42. Kolev, 53. Mateusz Mak – 47. Kliment

Kartki:   3. Urbańczyk (SMI), 8. Budziński (SMI) – 21. El Mahdioui (WIS), 64. Sadlok (WIS)

Strzały celne: 5:3. Strzały niecelne: 6:11. Rzuty rożne: 8:4. Spalone: 2:4. Foule: 10:20.
    Stal Mielec: Strączek – de Amo, Matras, Flis – Sitek (72. Kłos), Tomasiewicz, Urbańczyk, Getinger (C) – Mateusz Mak (75. Jankowski), Kolev (84. Żyro), Budziński (72. Granlund).
    Zmiany: Gliwa – Čorbadžijski, Galara, Granlund, Jankowski, Kłos, Kościelny, Sadłocha, Wyjadłowski, Żyro.

Wisła Kraków: Kieszek – Gruszkowski (76. Savić), Frydrych, Sadlok (C), Matěj Hanousek – El Mahdioui, Kuveljić (46. Błaszczykowski) – Yeboah (46. Młyński), Škvarka (90. Plewka), Hugi (46. Brown Forbes) – Kliment.
    Zmiany: Biegański – Błaszczykowski, Brown Forbes, Młyński, Plewka, Starzyński, Szot, Szota, Savić.

Główny: Szymon Marciniak
    Asystenci: Paweł Sokolnicki, Bolesław Rosa
    Sędzia techniczny: Marcin Szrek
    VAR: Tomasz Kwiatkowski
    AVAR: Łukasz Szczech