Znicz – Lech II P. 0:1 (koniec) | Ruch – GKS Bełchatów 4:0 (koniec) | Ostróda – KKS 0:2 (koniec)
Hutnik – Pogoń Sdl. 1:3 (koniec) | Wisła Pu. – Garbarnia 2:2 (koniec) | Stal Rz. – Chojniczanka 2:0 (koniec)
Sokół Ostróda
0:2 (0:2)
KKS 1925 Kalisz
Sobota 14.08.2021, 17:00 • Stadion Miejski, Ostróda • 2. Liga • 3. runda

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (18:54:05)

Posiadanie piłki: 37% : 63%.
    Strzały na bramkę: 1:4.
    Strzały niecelne: 4:3.
    Rzuty rożne: 6:1.
    Spalone: 1:3.
    Faule: 20:12.

KKS 1925 Kalisz odniósł przekonujące zwycięstwo 2:0 z Sokołem Ostróda. Kluczowy dla losu spotkania był kwadrans poprzedzający przerwę, w którym uderzenia do bramki gospodarzy oddali Michał Borecki i Piotr Giel. Sokół przeszedł do ataku pozycyjnego po powrocie z szatni na boisko, ale nie potrafił zakończyć żadnej akcji uderzeniem do bramki Macieja Krakowiaka. W tej sytuacji komplet punktów jest już w drodze do Wielkopolski.

90+3

90+3
    Konfrontacja na skrzydle i długo nie było wiadomo, który zawodników okaże się lepszy w pojedynku biegowym. Defensor nie dał się zaskoczyć zbyt naiwnym zwodem zaproponowanym przez przeciwnika.

90+1
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Dzięcioł, na boisku pojawia się Podgórski.

90+1
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Klimek, na boisku pojawia się Dowgiałło.

90
    Doliczony czas.

88
    Wznowienie wrzutem z autu kaliszan, których detale dzielą od zdobycia kompletu punktów na terenie przeciwnika.

85
    Na pięć minut przed końcem podstawowego czasu Sokół Ostróda poprawia statystykę posiadania piłki, ale nie ma to wpływu na rezultat.

83
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Kendzia, na boisku pojawia się Stolc.

83
    Rozpędziła się drużyna przyjezdna i starała się przedostać w pobliże bramki przeciwnika środkiem pola. Odpowiednio ustawieni defensywni pomocnicy przyjezdni zareagowali.

81
    Uderzenie w kierunku bramki przyjezdnych, ale ostatecznie futbolówka przeleciała poza lustrem. W tej sytuacji wznowienie przyznane Maciejowi Krakowiakowi.

79
    Jakub Zyznowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

77
    Piłka wędrowała od jednej strony boiska na drugą, ale wszystkim atakującym piłkarzom zabrało zdecydowania i ostatecznie żaden z nich nie zatrudnił bramkarza strzałem.

75
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Słupski, na boisku pojawia się Drabik.

74
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Putno, na boisku pojawia się Koczy.

74
    Zmiana w drużynie KKS 1925 Kalisz: z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Segura.

74
    Przerwa w grze po zasygnalizowaniu spalonego przez sędziego asystenta Grzegorza Kawałki.

Gole: 33. Borecki, 42. Giel

Kartki:   79. Zyznowski (SOK)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
    Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 6:1. Spalone: 1:3. Foule: 20:12.
    Sokół Ostróda: Rabin – Dzięcioł (90. Podgórski), Dymerski, Klimek (90. Dowgiałło), Lias (61. Wasiak), Flak, Skórecki (61. Zyznowski), Stępień, Słupski (75. Drabik), Faltyński, Rugowski.

Zmiany: Witkowski – Dowgiałło, Wasiak, Zyznowski, Drabik, Podgórski, Przyborowski.

KKS 1925 Kalisz: Krakowiak – Kendzia (83. Stolc), Staszak, Smajdor, Gawlik, Mączyński, Łuszkiewicz (64. Wysokiński), Putno (74. Koczy), Borecki, Maćczak (65. Majewski), Giel (74. Segura).

Zmiany: Czajor – Majewski, Segura, Radzewicz, Wysokiński, Stolc, Zawistowski, Koczy.

Sędziowie: Grzegorz Kawałko (Białystok)