Chrobry – Miedź 0:0 (koniec)
Chrobry Głogów
0:0 (0:0)
Miedź Legnica
Piątek 22.10.2021, 20:30 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 14. kolejka

Chrobry Głogów zremisował bezbramkowo z Miedzią Legnica. To nie było nudne spotkanie, ale ostatecznie zabrakło goli. W drugiej odsłonie gospodarze nie radzili sobie i powinni cieszyć się z remisu. (22:22:55)

90+4

90+3
    Lenarcik broni uderzenie Mandrysza! Emocjonująca końcówka spotkania.

90+2
    Za mocna wrzutka gospodarzy z lewego skrzydła. Futbolówka wychodzi poza boisko.

90+1
    Leszczyński broni kolejny strzał gości. Ponownie jednak uderzenie skierowane wprost w bramkarza Chrobrego.

90+1
    Bartos doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Nasila się frustracja legniczan z powodu braku możliwości wypracowania dogodnej sytuacji podbramkowej w ostatnich minutach.

87
    Praznovsky zbija futbolówkę głową. Próba Miedzi wrzucenia w pole karne gospodarzy.

85
    Zmiany w Miedzi. Za Makucha wchodzi Bednarski, zaś za Lehaire – Chuca.

84
    Bruno Garcia centrował z prawej strony. Dominguez przyjął w polu karnym, ale po chwili nie zdołał jej opanować.

82
    Przygotowana podwójna zmiana w zespole gości. Pojawi się m.in. Chuca.

81
    Żółtą kartkę otrzymuje Kolenc (Chrobry Głogów).

80
    Carolina wyrzucał z rzutu z autu. Mijusković przedłużył zagranie, ale żaden z graczy Miedzi tego nie zamknął.

78
    Niecelne uderzenie Lehaire. Piłka po jego próbie przeleciała w bezpiecznej odległości obok bramki.

77
    Bruno Garcia wbiegł w miejsce Zapolnika.

77
    Strzały: 7 – 10
    Strzały celne: 1 – 4

76
    Przygotowana premierowa roszada w zespole z Legnicy.

75
    Kwadrans do zakończenia regulaminowego czasu gry. W Głogowie ciągle bezbramkowy remis, choć wydawało się po przerwie, że gol jest kwestią najbliższych minut.