Polkowice – Korona 2:2 (koniec) | Arka – Resovia 2:0 (koniec) | GKS K. – Puszcza 1:0 (koniec)
GKS T. – Skra 0:0 (koniec)
GKS Tychy
0:0 (0:0)
Skra Częstochowa
Sobota 23.10.2021, 20:30 • Stadion Miejski, Tychy • Fortuna 1 Liga • 14. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (22:24:37)

Posiadanie piłki: 58% : 42%.
    Strzały na bramkę: 10:3.
    Strzały niecelne: 11:4.
    Rzuty rożne: 3:0.
    Spalone: 2:2.
    Faule: 16:10.

Bezbramkowy remis w Tychach. GKS podzielił się punktami ze Skrą Częstochowa. Pierwsza połowa wyrównana, druga zdominowana przez podopiecznych Artura Derbina, ale dwucyfrowa liczba strzałów celnych nie wystarczyła do odniesienia zwycięstwa.

90+4

90+4
    Jakub Piątek napomniany żółtą kartką za przewinienie taktyczne.

90+4
    Odgwizdane przewinienie blisko koła środkowego i już chyba nic przełomowego nie wydarzy się w ostatnim sobotnim meczu na zapleczu PKO Ekstraklasy.

90+2
    Podanie na dobieg ze środka pola na prawe skrzydło. Rozpędzonemu zawodnikowi nie udało się opanować piłki pod naporem przeciwnika i ta ostatecznie wylądowała poza boiskiem.

90
    Doliczony czas.

88
    Tyszanie ruszyli do przodu z wykorzystaniem prawego skrzydła.

86
    Również Skra Częstochowa zachowuje się w sposób zdyscyplinowany w obronie.

84
    Gospodarze prezentują się solidnie w defensywie i w ostatnich minutach nie pozwalają na zagrażanie ich bramkarzowi. Przyjezdni mogą mieć w tym meczu problem ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych.

80
    10 minut do końca podstawowego czasu. GKS Tychy na pewno nie zrezygnuje z prób wyrównania. Skra Częstochowa czeka na możliwość przeprowadzenia zabójczego wypadu.

79
    Nieudane rozegranie tyszan i wznowienie od bramki zostało przyznane przeciwnikom.

77
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Biel, na boisku pojawia się Jaroch.

77
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Kozina, na boisku pojawia się Janiak.

75
    Sebastian Steblecki napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

73
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi K. Wojtyra, na boisku pojawia się Mas.

73
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Stromecki, na boisku pojawia się Sajdak.

72
    Wypad Skry Częstochowa na połowę przeciwnika i akcja zakończyła się co prawda uderzeniem, ale Piotrowi Noconiowi zabrakło dokładności w stopie.

Gole:

Kartki:   17. Mańka (GKT), 75. Steblecki (GKT), 90+4. J. Piątek (GKT) – 14. Szymański (SKC), 17. K. Wojtyra (SKC)

Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
    Strzały celne: 10:3. Strzały niecelne: 11:4. Rzuty rożne: 3:0. Spalone: 2:2. Foule: 16:10.
    GKS Tychy: Jałocha – Mańka (31. Połap), Nedić, Żytek, Wołkowicz, Paprzycki (68. Steblecki), J. Piątek, Kozina (77. Janiak), Grzeszczyk, Biel (77. Jaroch), Malec.

Zmiany: Odyjewski – Sołowiej, Nowak, Steblecki, Jaroch, Machowski, Janiak, K. Piątek, Połap.

Skra Częstochowa: Kos – Lukoszek (61. Niedbała), Mesjasz, Brusiło, Stromecki (73. Sajdak), K. Wojtyra (73. Mas), Napora, Kwietniewski, Nocoń, Szymański, Krzyżak.

Zmiany: Sujecki – Arak, Mas, D. Wojtyra, Baranowicz, Niedbała, Bronisławski, Sajdak, Holik.

Sędziowie: Tomasz Wajda (Żywiec)