Górnik Ł. – Śląsk 1:1 (koniec) | Cracovia – Lechia 2:0 (koniec)
Cracovia
2:0 (0:0)
Lechia Gdańsk
Piątek 11.02.2022, 20:30 • Stadion im. Józefa Piłsudskiego, Kraków • PKO Ekstraklasa • 21. kolejka
    Dziękujemy za śledzenie relacji live. Dobranoc!

Faule: 21:15. (22:35:55)

Trzy oczka zostają w Krakowie! Cracovia w drugiej połowie wypunktowała swojego rywala i chyba zasłużenie triumfuje! Dobry początek rundy w wykonaniu ekipy Jacka Zielińskiego.

90+4

90+3
    Na trybunach słychać głośne "Jacek Zieliński, Jacek Zieliński".

90+2
    Leży na murawie Dusan Kuciak, który ma jakieś problemy. Przerwa w grze.

90
    Mecz w Krakowie potrwa przynajmniej trzy minuty dłużej.
    90. Cornel RAPA - 2:0

90
    Gol dla Cracovii!
    Strzelcem bramki CORNEL RAPA.

Jest już chyba po meczu! Wrzutka z rzutu rożnego. Zgrywa futbolówkę Pelle van Amersfoort i zamyka akcję Cornel Rapa!

89
    Po wrzutce z rzutu wolnego Loshaja futbolówkę za linię końcową wybił Kuciak.

88
    Faulowany na prawej flance Kakabadze. Zaoszczędzą trochę czasu krakowianie, a w dodatku będą mieli niezłą okazję.

87
    Wydaje się, że zawodnicy Cracovii kontrolują przebieg wydarzeń boiskowych w ostatnich minutach.

86
    Nalepa w kierunku Durmusa, który został przyblokowany przez Kakabadze.

85
    Zmiana w drużynie Cracovia: z boiska schodzi Jakub Myszor, na boisku pojawia się Karol Knap.

84
    Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Jarosław Kubicki, na boisku pojawia się Kacper Sezonienko.

82
    Dobra wrzutka Kakabadze ze skrzydła, jednak dobrze radzą sobie gdańszczanie.

81
    Zagranie w kierunku Durmusa, który stracił jednak równowagę i przewrócił się. Wznowi grę Niemczycki.

80
    Wrzutka w pole karne Lechii z kornera. Faulowany był Dusan Kuciak.

Tomek

Gole: 68. Rakoczy, 90. Rapa

Kartki:   48. Nalepa (LGD), 66. Clemens (LGD)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 6:1. Strzały niecelne: 13:11. Rzuty rożne: 11:5. Spalone: 4:0. Foule: 21:15.
    Cracovia: Niemczycki – Rodin, Jugas, Siplak (67. Pestka) – Rapa, Lusiusz, Hebo Rasmussen, Kakabadze – Rakoczy (75. Loshaj), Myszor (85. Knap) – van Amersfoort.
    Zmiany: Hrosso – Ogorzały, Luis Rocha, Knap, Loshaj, F. Piszczek, Pestka, Balaj, D. Jablonský.

Lechia Gdańsk: Kuciak – Koperski, Nalepa, Maloča, Conrado (46. Pietrzak) – Kubicki (84. Sezonienko), Gajos – Ceesay (64. Biegański), Terrazzino (23. Zwoliński), Durmus – F. Paixao (64. Clemens).
    Zmiany: Buchalik – Pietrzak, Tobers, Zwoliński, Stec, Biegański, Clemens, Sezonienko, Kałuziński.

Sędziowie: Szymon Marciniak (Płock).