Śląsk II – Wigry 0:1 (koniec) | Lech II P. – Olimpia E. 0:2 (koniec)
Śląsk II Wrocław
0:1 (0:1)
Wigry Suwałki
Niedziela 10.04.2022, 12:30 • Stadion Oporowska, Wrocław • 2. Liga • 27. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:28:20)

Posiadanie piłki: 49% : 51%.
    Strzały na bramkę: 3:2.
    Strzały niecelne: 6:3.
    Rzuty rożne: 3:5.
    Spalone: 0:3.
    Faule: 15:14.

Uderzenie z rzutu karnego zdecydowało o zwycięstwie 1:0 Wigier Suwałki ze Śląskiem II Wrocław. Gospodarze nie zdołali odpowiedzieć po przerwie, choć były nieliczne szanse na doprowadzenie do remisu.

90+6

90+5
    Sebastian Bergier napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w polu karnym przeciwnika.

90+2
    Bartosz Prętnik napomniany żółtą kartką za faul blisko pola karnego przeciwnika.

90
    Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

89
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Sowiński, na boisku pojawia się Kubrak.

89
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi Werick, na boisku pojawia się Mularczyk.

85
    Michał Żebrakowski napomniany żółtą kartką za przewinienie na połowie przeciwnika.

84
    Zmiana w drużynie Wigry Suwałki: z boiska schodzi M. Lewandowski, na boisku pojawia się Bogusławski.

84
    Niedokładne uderzenie z dystansu Mateusza Sowińskiego.

83
    Nieudane dośrodkowanie w kierunku Sebastiana Bergiera osamotnionego w szesnastce przeciwnika.

80
    Ponownie nie zorganizowali się przyjezdni do kontrataku, a minimalna przewaga gola jeszcze nie gwarantuje im zdobycia kompletu punktów.

78
    Zmiana w drużynie Śląsk II Wrocław: z boiska schodzi Bargiel, na boisku pojawia się Samiec-Talar.

77
    Uderzenie Marcela Zylli zostało zatrzymane przez Hieronima Zocha.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

74
    Wigry Suwałki oddaliły grę od bramki strzeżonej przez Hieronima Zocha. Rozegranie z udziałem Mateusza Lewandowskiego oraz Michała Żebrakowskiego.

71
    Michałowi Żebrakowskiemu nie udało się utrzymać piłki na połowie przeciwnika.

Gole: 38. M. Lewandowski (kar.)

Kartki:   36. Pawelec (SL2), 45+2. Macenko (SL2), 90+5. Bergier (SL2) – 70. Lewandowski (SUW), 85. Żebrakowski (SUW), 90+2. Prętnik (SUW)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 3:2. Strzały niecelne: 6:3. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 0:3. Foule: 15:14.
    Śląsk II Wrocław: Burta – Gertenstein, Macenko (46. Boruń), Poprawa, Pawelec (59. Stawny), Caliński (46. Młynarczyk), Bukowski, Sz. Michalski, Bargiel (78. Samiec-Talar), Zylla, Idzik (63. Bergier).

Zmiany: Boruc – Celeban, Kotowicz, Boruń, Bergier, Młynarczyk, Samiec-Talar, Jezierski, Stawny.

Trener: Arkadiusz Bator

Wigry Suwałki: Zoch – Prętnik, Rudinilson, T. Lewandowski, Gvozdenovic, Michalski, Babiarz, Verick (89. Mularczyk), Rybicki (66. Żebrakowski), M. Lewandowski (84. Bogusławski), Sowiński (89. Kubrak).

Zmiany: Korziewicz – Mularczyk, Ozga, Bogusławski, Gojko, Iwao, Kubrak, Żebrakowski, Szafran.

Trener: Grzegorz Mokry

Sędziowie: Paweł Dziopak (Tychy)