Lech P. – Zagłębie L. 2:1 (koniec) | Piast – Radomiak 1:1 (koniec) | Legia – Cracovia 3:0 (koniec)
Górnik Ł. – Jagiellonia 0:1 (koniec) | Śląsk – Górnik Z. 3:4 (koniec) | Wisła Pł. – Stal M. 3:0 (koniec)
Wisła K. – Warta 0:1 (koniec) | Pogoń – Termalica 2:2 (koniec) | Raków – Lechia 3:0 (koniec)

90+7
    Próbował jeszcze Łakomy! Finalnie piłka ląduje w rękach Bednarka!

90+6
    Żółta kartka dla zespołu Zagłębie Lubin (Aleks Ławniczak).

90+3
    Zagranie z prawej flanki w kierunku Ishaka, ale Szwed nie sięgnął futbolówki!

90+1
    Szymon Marciniak dorzucił aż siedem minut do podstawowego czasu gry.

90+1
    Gramy dalej!

87
    Przerwa w grze. Kibice odpalili pirotechnikę i widoczność jest mocno utrudniona.

85
    Zmiana w drużynie Zagłębie Lubin:
    z boiska schodzi Mateusz Bartolewski, na boisku pojawia się Jakub Wójcicki.
    z boiska schodzi Erik Daniel, na boisku pojawia się Karol Podliński.

83
    Wrzutka z prawej flanki Tomasza Kędziory! Okazję miał Ishak, ale nie trafił dobrze w piłkę głową!

82
    Ostatnie minuty meczu w Poznaniu. Widać, że Lech w mocno eksperymentalnym zestawieniu.

78
    Łokciem potraktował rywala Mikael Ishak podczas walki w powietrzu. Zrozumiała decyzja sędziego o żółtej kartce.

78
    Żółta kartka dla zespołu Lech Poznań (Mikael Ishak).

76
    41008 widzów ogląda mecz na stadionie w Poznaniu!

75
    Próba zza pola karnego jednego z "Lechitów". Piłka znacząco poszybowała nad poprzeczką.

74
    Mateusz Bartolewski ukarany żółtą kartką za faul na Michale Skórasiu.

74
    Żółta kartka dla zespołu Zagłębie Lubin (Mateusz Bartolewski).

73
    Prostopadłe podanie w pole karne Lecha do Daniela! Niewiele zabrakło, aby zawodnik "Miedziowych" sięgnął piłkę!