Kyzylzhar – Osijek | 1:2 (koniec) | | | Liepaja – Young Boys | 0:1 (koniec) | | | Toboł – Red Imps | 2:0 (koniec) |
Kajrat – Kisvarda | 0:1 (koniec) | | | FC Ararat – Paide | 0:0 (koniec) | | | Valmiera – Shkendija | 1:2 (koniec) |
Makedonija – CSKA Sofia | 0:0 (koniec) | | | Saburtalo – FCSB | 1:0 (koniec) | | | SJK – Lillestrøm | 0:1 (koniec) |
KuPS – Milsami | 2:2 (koniec) | | | Lech P. – Dinamo Bt. | 5:0 (koniec) | | | Zirä FK – Maccabi T.A. | 0:3 (koniec) |
Molde – IF Elfsborg | 4:1 (koniec) | | | FC Koper – FC Vaduz | 0:1 (koniec) | | | Pogoń – Brøndby | 1:1 (koniec) |
Rużomberok – Riga FC | 0:3 (koniec) | | | Suduva – Viborg | 0:1 (koniec) | | | Gzira – Nis | 2:2 (koniec) |
Rapid – Lechia | 0:0 (koniec) | | | St Joseph's – Slavia | 0:4 (koniec) | | | B36 – Tre Fiori | 1:0 (koniec) |
Basel – Crusaders | 2:0 (koniec) | | | Antwerp – KF Drita | 0:0 (koniec) | | | Petrocub – Laci | 0:0 (koniec) |
Vidi FC – Gabala | 4:1 (koniec) | | | Lewski – PAOK | 2:0 (koniec) | | | Worskła P. – AIK Solna | 3:2 (koniec) |
Sparta – Viking FK | 0:0 (koniec) | | | Hapoel BS – Dinamo M. | 2:1 (koniec) | | | Cluj – Escaldes | 3:0 (koniec) |
Aris L. – Neftchi | 2:0 (koniec) | | | Basaksehir – Maccabi N. | 1:1 (koniec) | | | Sepsi – Olimpija | 3:1 (koniec) |
Aris S. – FK Gomel | 5:1 (koniec) | | | Racing – Cukaricki | 1:4 (koniec) | | | Velez – Hamrun | 0:1 (koniec) |
Spartak T. – Newtown | 4:1 (koniec) | | | Alkmaar – Tuzla City | 1:0 (koniec) | | | Rijeka – Djurgardens | 1:2 (koniec) |
St. Patrick's – Mura | 1:1 (koniec) | | | Motherwell – Sligo | 0:1 (koniec) | | | Vllaznia – Craiova | 1:1 (koniec) |
BATE – Konyaspor | 0:3 (koniec) | | | Raków – FK Astana | 5:0 (koniec) | | | Breidablik – Buducnost | 2:0 (koniec) |
Víkingur R. – The New Saints | 2:0 (koniec) | | | Vitoria – Puskas | 3:0 (koniec) |
finał
Hapoel Beer Szewa
2:1
(1:0)
Dinamo Mińsk
Gole:
1. Yehezkel (Lopes), 52. Hatuel (Yosefi) – 76. Koncevoj
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:1. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 9:1. Spalone: 1:2. Foule: 10:9.
Sędziowie: Eskås – Engan, Bashevkin (NOR)
Widownia:
Kartki: 6. Yehezkel (HBE), 64. Ansah (HBE), 90+2. Selmani (HBE) – 73. Vakulič (MNK), 79. Kozlov (MNK)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 55 % : 45 %.
Strzały celne: 7:1. Strzały niecelne: 7:3. Rzuty rożne: 9:1. Spalone: 1:2. Foule: 10:9.
Hapoel Beer Szewa:
Glazer – Dadya (58. Stojanov), Abd Elhamed, Vítor (C), Lopes – Yehezkel (58. Selmani), Martins, Keltjens, Yosefi (68. Madmon), Ansah (75. Šechter) – Hemed (46. Hatuel).
Zmiany: Harush – Askias, Bareiro, Elias, Hatuel, Madmon, Micha, Selmani, Šechter, Stojanov, Tibi, Tzadik.
Trener: Eljaniv Barda
Dinamo Mińsk: Chatkevič (C) – Begunov, Švecov, Sačivko, Vakulič – Bykov, Kisljak (46. Grečicho), Kozlov (90+2. Naumov) – Ložkin (46. Koncevoj), Bakić (74. Latychov), Orinho (75. Děmčenko).
Zmiany: Siněnko, Špakovski – Děmčenko, Grečicho, Kalinin, Chovalko, Koncevoj, Latychov, Naumov.
Trener: Arťjom Čeljadinskij
Zmiany: Harush – Askias, Bareiro, Elias, Hatuel, Madmon, Micha, Selmani, Šechter, Stojanov, Tibi, Tzadik.
Trener: Eljaniv Barda
Dinamo Mińsk: Chatkevič (C) – Begunov, Švecov, Sačivko, Vakulič – Bykov, Kisljak (46. Grečicho), Kozlov (90+2. Naumov) – Ložkin (46. Koncevoj), Bakić (74. Latychov), Orinho (75. Děmčenko).
Zmiany: Siněnko, Špakovski – Děmčenko, Grečicho, Kalinin, Chovalko, Koncevoj, Latychov, Naumov.
Trener: Arťjom Čeljadinskij
Sędziowie: Eskås – Engan, Bashevkin (NOR)
Widownia:
Czwartek 28.07.2022
Dinamo M. - Hapoel BS 0:1
Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 1:5. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 2:1. Foule: 12:14.
Dinamo M. - Hapoel BS 0:1
Gole: 85. Hatuel (Yosefi)
Kartki: 44. Vitor (MNK) – 70. Tibi (HBE), 86. Hatuel (HBE)
Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 1:5. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 2:1. Foule: 12:14.
z boiska schodzi Michail Kozlov, na boisku pojawia się Nikita Naumov.
Strzelcem bramki ARŤJOM KONCEVOJ.
z boiska schodzi Eugene Ansah, na boisku pojawia się Itay Šechter.
z boiska schodzi Orinho, na boisku pojawia się Nikita Děmčenko.
z boiska schodzi Dušan Bakić, na boisku pojawia się Dmitrij Latychov.
z boiska schodzi Tomer Yosefi, na boisku pojawia się Ilay Madmon.
z boiska schodzi Sagiv Šalom Yehezkel, na boisku pojawia się Astrit Selmani.
z boiska schodzi Or Dadya, na boisku pojawia się Yoni Stojanov.
Strzelcem bramki ROTEM HATUEL. Asysta Tomer Yosefi.
z boiska schodzi Tomer Hemed, na boisku pojawia się Rotem Hatuel.
z boiska schodzi Vladislav Ložkin, na boisku pojawia się Arťjom Koncevoj.
z boiska schodzi Sergej Kisljak, na boisku pojawia się Denis Grečicho.