Sandecja – Stal Rz. 0:1 (koniec)
Sandecja Nowy Sącz
0:1 (0:0)
Stal Rzeszów
Czwartek 15.09.2022, 18:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • Fortuna 1 Liga • 11. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (20:07:21)

Sandecja już w 2. minucie mogła zdobyć prowadzenie z rzutu karnego. Nie zrobiła tego, a po przerwie straciła gola decydującego o porażce 0:1 ze Stalą Rzeszów. Nowosądeczanie nie potrafią wygrać przez 11 kolejek.

90+8

90+6
    Żółta kartka dla zespołu Stal Rzeszów (Ramil Mustafajew).

90+1
    Żółta kartka dla zespołu Stal Rzeszów (Krystian Wrona).

90
    Doliczony czas.

88
    Ostatnie ataki w meczu.

87
    Żółta kartka dla zespołu Stal Rzeszów (Franciszek Polowiec).

83
    Zmiana w drużynie Stal Rzeszów:
    z boiska schodzi Michalik, na boisku pojawia się Wrona.

83
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz:
    z boiska schodzi Szufryn, na boisku pojawia się Merebaszwili.

82
    Żółta kartka dla zespołu Sandecja Nowy Sącz (Tomasz Nawotka).

80
    Druga żółta a potem czerwona kartka dla zespołu Stal Rzeszów (Łukasz Góra).

80
    Jeszcze 10 minut podstawowego czasu i sytuacja ponownie wygląda bardzo źle dla nowosądeczan.

76
    Na co będzie stać w odpowiedzi nowosądeczan.

74
    Gol dla Stali Rzeszów!
    Strzelcem bramki DAMIAN MICHALIK.

Na gola trzeba było poczekać aż do 74. minuty i na prowadzenie 1:0 wyszła Stal. Rzeszowianie poderwali się do ataku, skoro było coraz mniej czasu na poprawienie wyniku i zrobili to uderzeniem Damiana Michalika. Sandecji pozostało mało czasu na odpowiedź, ponieważ tylko nieco ponad kwadrans.

70
    z boiska schodzi Piter-Bućko, na boisku pojawia się Maissa Fall.

70
    Goście wymienili podania i wymanewrowali zagubionych przeciwników. Otworzyła się możliwość pokonania bramkarza strzałem z czystej pozycji, ale nie została ona wykorzystana. Zabrakło pewności siebie strzelcowi.