Garbarnia – Radunia 3:1 (koniec) | Olimpia E. – Siarka T. 2:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Znicz 3:4 (koniec)

90
    Arbiter dorzucił trzy minuty do podstawowego czasu gry.

89
    Niezła wrzutka z lewej flanki w pole karne Siarki. Nikt nie zdołał przeciąć lotu piłki!

85
    Zmiana w drużynie Siarka Tarnobrzeg:
    z boiska schodzi Adamek, na boisku pojawia się Lewicki.

85
    Gol dla Siarki!
    Strzelcem bramki YATSENKO.

Mamy remis! Ależ to zrobił Yatsenko! Zawodnik Siarki po samotnym rajdzie pokonał finalnie Witana! Naprawdę kapitalna akcja!

80
    Bardzo dobra interwencja Witana po strzale rywala z siódmego metra!

76
    Zmiana w drużynie Olimpia Elbląg:
    z boiska schodzi Senkevich, na boisku pojawia się Wojtyra.

76
    z boiska schodzi Gutowski, na boisku pojawia się Branecki.

75
    z boiska schodzi Agudo, na boisku pojawia się Chmelenko.

75
    z boiska schodzi Bierzało, na boisku pojawia się Mróz.

75
    Rzut wolny dla Olimpii. Ostre wstrzelenie futbolówki, ale finalnie bez zagrożenia bramki Siarki.

74
    Siarka powinna gonić wynik, ale gospodarze bardzo rozsądnie przenieśli grę na połowę rywala.

70
    Ostatnie dwadzieścia minuty gry przed nami. Czekamy na odpowiedź ze strony Siarki!

67
    z boiska schodzi Zawiślak, na boisku pojawia się Yatsenko.

67
    z boiska schodzi Hrnciar, na boisku pojawia się Kaliniec.

67
    z boiska schodzi Famulak, na boisku pojawia się Danilczyk.

66
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki FAMULAK.

Olimpia na prowadzeniu! Bardzo ładny strzał z szesnastego metra Famulaka! Gol naprawdę przedniej urody!

63
    Agudo dryblował na szesnastym metrze, ale został zatrzymany przez przeciwnika.

62
    Ładny rajd Stasiaka w polu karnym rywala! Strzał mógł być trochę lepszy! Pietryga zdołał złapać piłkę.