Niedziela 06.11.2022, 13:00 • Stadion Leśny, Wronki • 2. Liga • 18. kolejka

Strzały niecelne: 6:5.
    Rzuty rożne: 3:9.
    Spalone: 2:3.
    Faule: 12:12.

Po przerwie piłkarze obu drużyn byli skuteczniejsi. Druga połowa rozpoczęła się bardzo dobrze dla Lecha II Poznań, ponieważ zdobył prowadzenie 1:0 strzałem Łukasza Spławskiego. Po uderzeniu doświadczonego napastnika gospodarze wydawali się być na dobrej drodze do odniesienia zwycięstwa. W 81. minucie wyrównał jednak z rzutu karnego Krzysztof Świątek. Konfrontacja zakończyła się remisem 1:1.

90+3

90+3
    Patryk Serafin napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie w doliczonym czasie.

90
    Doliczony czas.

89
    Zmiana w drużynie Hutnik Kraków:
    z boiska schodzi Kieliś, na boisku pojawia się Assinor.

88
    Ostatnie szanse na poprawienie wyniku spotkania.

86
    Maksymilian Pingot napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

83
    Tomasz Cywka napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

83
    Konfrontacja rozpoczęła się praktycznie od początku.

81
    Gol dla Hutnika!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa KRZYSZTOF ŚWIĄTEK.

Hutnik dopadł przeciwnika w ostatnim kwadransie podstawowego czasu. Paweł Horożaniecki zdecydował się na przyznanie gościom rzutu karnego. Za jego wykonanie zabrał się najskuteczniejszy w zespole Krzysztof Świątek i pokonał swojego imiennika strzałem.

81
    Będzie duża szansa na doprowadzenie do remisu. Rzut karny!

77
    Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
    z boiska schodzi Żołądź, na boisku pojawia się Waliś.

69
    z boiska schodzi Kozubal, na boisku pojawia się Kryg.

66
    Bruno Żołądź kolejnym zawodnikiem z żółtym kartonikiem na koncie.

64
    Antoni Kozubal napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

62
    z boiska schodzi Pacławski, na boisku pojawia się Antczak.

Gole: 49. Spławski – 81. Świątek (kar.)

Kartki:   16. Olejnik (LP2), 64. Kozubal (LP2), 66. Żołądź (LP2), 83. Cywka (LP2), 86. Pingot (LP2) – 40. Urban (HUT), 90+3. Serafin (HUT)

Posiadanie piłki: 57 % : 43 %.
    Strzały celne: 4:2. Strzały niecelne: 6:5. Rzuty rożne: 3:9. Spalone: 2:3. Foule: 12:12.
    Lech II Poznań: Bąkowski – Zagórski, Olejnik, Pingot, Palacz, Żołądź (77. Waliś), Kozubal (69. Kryg), Cywka, Pacławski (62. Antczak), Spławski (62. Wilak), Żukowski.

Zmiany: Mleczko – Kukułka, Waliś, Kryg, Wilak, Dziuba, Wolski, Wełniak, Antczak.

Trener: Artur Węska

Hutnik Kraków: Królczyk – Jurkowski, Urban, Głogowski, Andrzejewski, Świątek, Zawadzki, Drąg, Kieliś (89. Assinor), Serafin, Lelek.

Zmiany: Leszczyński – Miechówka, Luberda, Iwanicki, Zięba, Marcinkowski, Zarzycki, Nowakowski, Assinor.

Trener: Bartłomiej Bobla

Sędziowie: Paweł Horożaniecki (Żary)