Poniedziałek 07.11.2022, 18:15 • Stadion OSiR, Olsztyn • 2. Liga • 18. kolejka

Strzały niecelne: 5:2.
    Rzuty rożne: 1:6.
    Spalone: 1:1.
    Faule: 16:22.

Topnieje przewaga Kotwicy Kołobrzeg nad innymi czołowymi drugoligowcami. Ponownie nie strzeliła gola i przegrała 0:1 z coraz lepiej dysponowanym Stomilem Olsztyn.

90+5

90+3
    Druga połowa bardzo słaba w wykonaniu podopiecznych Marcina Płuski i było ich stać po przerwie na zaledwie jedno uderzenie celne.

90
    Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

89
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn:
    z boiska schodzi Kurbiel, na boisku pojawia się Kalisz.

89
    Gdyby nie interwencje Miłosza Garstkiewicza, byłoby po zawodach. Tym razem bramkarz Kotwicy Kołobrzeg poradził sobie ze strzałem z bliskiej odległości Shuna Shibaty!

87
    z boiska schodzi Werick, na boisku pojawia się Szypulski.

85
    Zmiana w drużynie Kotwica Kołobrzeg:
    z boiska schodzi Sadzawicki, na boisku pojawia się Cempa.

85
    Pozostało pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

83
    Kolejna nieudana kombinacja kołobrzeżan, tym razem w wykonaniu Jakuba Bojasa oraz Dominika Sadzawickiego.

80
    z boiska schodzi Kort, na boisku pojawia się Bartoś.

80
    z boiska schodzi Łysiak, na boisku pojawia się Kaczmarek.

80
    Werick Caetano oberwał piłką w głowę od Michała Karlikowskiego.

78
    Shun Shibata uruchomił podaniem Wericka Caetano, a ten zdecydował się na oddanie płaskiego uderzenia po wymanewrowaniu defensora. Interweniował w tej sytuacji Miłosz Garstkiewicz!

77
    Wznowienie od bramki zostało przyznane olsztynianom po nieudanym złożeniu się do strzału przez Roberta Obsta.

75
    Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

Gole: 58. Krawczun

Kartki:   67. Soljić (KTW)

Posiadanie piłki: 52 % : 48 %.
    Strzały celne: 7:4. Strzały niecelne: 5:2. Rzuty rożne: 1:6. Spalone: 1:1. Foule: 16:22.
    Stomil Olsztyn: Mądrzyk – Żwir, Szabaciuk, Tecław, Waleńcik, Karlikowski, Krawczun, Spychała, Shibata, Werick (87. Szypulski), Kurbiel (89. Kalisz).

Zmiany: Grzesiak – Kuban, Szypulski, Niewiadomski, Jońca, Jarzynka, Sobotka, Borkowski.

Trener: Szymon Grabowski

Kotwica Kołobrzeg: Garstkiewicz – Witasik, Kostkowski, Obst, Sadzawicki (85. Cempa), Cabrera (73. Cywiński), Soljić, Szarpak, Kort (80. Bartoś), Łysiak (80. Kaczmarek), Goncerz (73. Bojas).

Zmiany: Pogorzelec – Chromiński, Cywiński, Cempa, Murawski, Kozajda, Bojas, Bartoś, Kaczmarek.

Trener: Marcin Płuska

Sędziowie: Piotr Rzucidło (Warszawa)