Zagłębie II – Jastrzębie 1:2 (koniec) | Znicz – Pogoń Sdl. 0:0 (koniec) | Lech II P. – KKS 0:4 (koniec)
Zagłębie II Lubin
1:2 (0:2)
GKS Jastrzębie
Niedziela 23.04.2023, 12:00 • Stadion Zagłębia, Lubin • 2. Liga • 28. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (13:55:17)

Wygrana jastrzębian

Konfrontacja zakończona i komplet punktów pojedzie do Jastrzębia-Zdroju. Przyjezdni zapewnili sobie zwycięstwo 2:1 golami w pierwszej połowie spotkania. Po przerwie Zagłębie II Lubin złapało kontakt, ale na więcej nie wystarczyło czasu oraz pomysłu.

90+4

90+2
    Zmiana w drużynie GKS Jastrzębie:
    z boiska schodzi Ali, na boisku pojawia się Jadach.

90+2
    Problemy mięśniowe jednego z podopiecznych Grzegorza Kurdziela.

90
    Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

89
    z boiska schodzi Gołuch, na boisku pojawia się Zych.

87
    Grzegorz Drazik poradził sobie z dośrodkowaniem z rzutu wolnego zgodnie z bramkarskim elementarzem.

85
    Gol dla Zagłębia!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa DAWID PAKULSKI.

Jeszcze będzie ciekawie w tym meczu! Dawid Pakulski nie miał problemu z pokonaniem Grzegorza Drazika płaskim uderzeniem z rzutu karnego. Zagłębie II Lubin ma jeszcze realną szansę na zapunktowanie.

84
    Rzut karny dla Zagłębia II Lubin za przewinienie na Kacprze Terleckim!

83
    Zmiana w drużynie Zagłębie II Lubin:
    z boiska schodzi Sobczak, na boisku pojawia się Bogacz.

82
    Podanie Kacpra Terleckiego do Cheikhou Dienga, jednak jego akcja nie była dynamizująca. GKS Jastrzębie mógł spokojnie poprawić szyki obronne.

80
    Ostatnie szanse zawodników Zagłębia II Lubin na poprawienie rezultatu.

78
    z boiska schodzi Klimkiewicz, na boisku pojawia się Szymczak.

78
    z boiska schodzi Vaz, na boisku pojawia się Boruń.

77
    Przerwa w grze jest spowodowana urazem zawodnika GKS Jastrzębie.

Gole: 85. Pakulski (kar.) – 23. Guilherme, 28. Stanclik (kar.)

Kartki:   28. Sochań (LB2), 61. Sobczak (LB2)

Posiadanie piłki: 44 % : 56 %.
    Strzały celne: 1:4. Strzały niecelne: 2:8. Rzuty rożne: 2:10. Spalone: 1:3. Foule: 15:14.
    Zagłębie II Lubin: Bieszczad – Orlikowski, Sochań, Posmyk, Sobczak (83. Bogacz), Kocaba (61. Kruszelnicki), Masiak (61. Terlecki), Pakulski, Kolan (73. Popielec), Dieng, Adamski (73. Szafranek).

Zmiany: Weirauch – Bogacz, Rogalski, Kizyma, Terlecki, Kruszelnicki, Popielec, Szafranek.

Trener: Jarosław Krzyżanowski

GKS Jastrzębie: Drazik – Lech, Golak, Witkowski, Kamiński, Guilherme, Ali (90. Jadach), Klimkiewicz (78. Szymczak), Vaz (78. Boruń), Gołuch (89. Zych), Stanclik.

Zmiany: Antkowiak – Kozłowski, Jadach, Zych, Wybraniec, Boruń, Kłosowicz, Bednorz.

Trener: Grzegorz Kurdziel

Sędziowie: Szymon Łężny (Kluczbork)