Resovia – Termalica 0:4 (koniec) | Miedź – Wisła K. 1:1 (koniec)
Resovia
0:4 (0:1)
Bruk-Bet Termalica
Piątek 01.09.2023, 18:00 • Stadion Miejski, Rzeszów. • Betclic 1 Liga • 7 • 7. kolejka

Wyraźnie zwycięstwo przyjezdnych w Rzeszowie! Momentem, który ustawił przebieg meczu była czerwona kartka dla Macieja Górskiego. Gospodarze nie byli w stanie przeciwstawić się grającemu w przewadze rywalowi. Dziękujemy za śledzenie relacji live! Już o 20:30 start meczu Miedź – Wisła! (20:31:23)

90
    Arbiter zdecydował się dorzucić trzy minuty do podstawowego czasu gry.

88
    Mamy przerwę w grze. Leży na murawie Damian Hilbrycht.

84
    Gol dla Termaliki!
    Strzelcem bramki FASSBENDER MORGAN.

Jest już 0:4! Podanie w pole karne do Fassbendera Morgana, który uderza po rykoszecie i piłka wpada do siatki obok bezradnego Gliwy!

84
    Nudna końcówka meczu. Obie ekipy chyba chciałyby, aby ten pojedynek już się zakończył.

83
    Próba niezłego zagranie Passbendera Morgana w pole karne Resovii, ale tam faulował jeden z jego kolegów.

81
    Zmiana w drużynie Bruk-Bet Termalica Nieciecza:
    z boiska schodzi Radwański, na boisku pojawia się Nowakowski.

81
    Tymczasem szykuje się kolejna roszada w ekipie przyjezdnej.

81
    Przerwa w grze. Leży na placu gry jeden z zawodników ekipy Mariusza Lewandowskiego.

80
    W ostatnich minutach zupełnie nie widać przewagi liczebnej gości na murawie.

79
    Bardzo niecelny strzał z dystansu jednego z zawodników "Słoników".

77
    Zmiana w drużynie Resovia:
    z boiska schodzi Kanach, na boisku pojawia się Adamski.

Tomek

Gole: 44. Hilbrycht, 51. Fassbender Morgan, 56. Poliarus, 84. Fassbender Morgan

Kartki:   26. Górski (RES), 45+3. Ciepiela (RES) – 26. Kasperkiewicz (BRK), 45+2. Branecki (BRK)   33. Górski (RES)

Strzały celne: 1:14. Strzały niecelne: 3:3. Rzuty rożne: 7:8. Spalone: 1:1. Foule: 14:11.
    Resovia: Gliwa – Górski, Mazek (59. Urynowicz), Bąk (59. Tomal), Lemprereur, Eizenchart (59. Ibe-Torti), Osyra, Buchał, Zastawny (77. Łyszczarz), Ciepiela, Kanach (77. Adamski).

Zmiany: Pindroch, Bondarenko, Ibe-Torti, Pieniążek, Łyszczarz, Urynowicz, Adamski, Tomal, Mikrut.

Bruk-Bet Termalica: Loska – Kasperkiewicz (69.Purce), Wolski, Dombrovskyi, Branecki (60. Jakubik), Radwański (81. Nowakowski), Poliarus (60. Poznar), Hilbrycht, Spendhofer-Grebien, Ambrosiewicz, Rep (46. Fassbender Morgan).

Zmiany: Topór, Fassbender Morgan, Wacławek, Zaviiskyi, Farbiszewski, Jakubik, Purece Florin, Poznar, Nowakowski.

Sędziowie: Karol Iwanowicz (Lublin).