Korona – Cracovia 1:1 (koniec) | Puszcza – Raków 1:1 (koniec) | Górnik Z. – Lech P. 0:0 (koniec)
Korona Kielce
1:1 (0:1)
Cracovia
Sobota 09.03.2024, 15:00 • Stadion Miejski, Kielce • PKO Ekstraklasa • 24. kolejka

Dziękujemy za śledzenie relacji live. Już od 17:30 startujemy z relacją ze spotkania Puszcza – Raków! (17:04:22)

Faule: 10:15.

Podział punktów w Kielcach! Byliśmy świadkami dużych emocji. Korona w drugiej połowie zagrała zdecydowanie lepiej niż w pierwszej odsłonie, lecz finalnie to Cracovia dzisiaj była zespołem lepszy i może żałować, że nie wraca do domu z kompletem oczek.

90+5

90+4
    Wrzutka Pięczka została zablokowana. Korner dla Korony, ostatnia akcja meczu!

90+3
    Wpadł w pole karne rywala Konstantyn i oddał celny strzał, po którym odbił piłkę Madejski! Dobijał futbolówkę Zator, ale uderzył bardzo niecelnie.
    90+1.

90+1
    Bardzo niepewna interwencja Dziekońskiego po uderzeniu z dystansu Ghity!

90
    Tomasz Kwiatkowski zdecydował się dorzucić cztery minuty do podstawowego czasu gry.

90
    Odpowiedź Korony! Mało brakowało, aby strzał w polu karnym zdołał oddać Szykawka!
    88.

88
    Ależ interwencja Xaviera Dziekońskiego po strzale z jedenastego metra Patryka Sokołowskiego! Golkiper Korony prawdopodobnie uratował punkt swojej ekipie!

86
    Zmiana w drużynie Korona Kielce:
    z boiska schodzi Nono, na boisku pojawia się Jakub Konstantyn.

86
    z boiska schodzi Martin Remacle, na boisku pojawia się Dalibor Takáč.

86
    Zmiana w drużynie Cracovia:
    z boiska schodzi Otar Kakabadze, na boisku pojawia się Cornel Rapa.

86
    z boiska schodzi Andreas Skovgaard, na boisku pojawia się Virgil Ghiță.

86
    Po wrzutce z lewej flanki Nono główkował Dalmau. Jedynie nad poprzeczką!

Tomek

Gole: 71. Trojak – 37. Ólafsson

Kartki:   32. Sokołowski (CRA), 51. Skovgaard (CRA)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 3:6. Strzały niecelne: 7:2. Rzuty rożne: 3:4. Spalone: 1:0. Foule: 10:15.
    Korona Kielce: Dziekoński – Malarczyk, Trojak, Zator, Pięczek – Hofmeister (78. Kwiecień) – Błanik (78. Podgórski), Remacle (86. Takáč), Nono (86. Konstantyn), Fornalczyk (59. Dalmau) – Szykawka.
    Zmiany: Forenc – Strzeboński, Turek, Czyżycki.

Cracovia: Madejski – Skovgaard (86. Ghiță), Hoskonen, Bitri – Kakabadze (86. Rapa), Sokołowski, Oshima, Ólafsson – Rakoczy (59. Bochnak), Maigaard (76. Knap) – Makuch.
    Zmiany: Hrosso – Rózga, Kolec, Doba.

Sędziowie: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).