3:0
25:18
26:24
30:28
Po czterech przegranych z rzędu przyszedł czas na przełamanie, a co ważniejsze na Hali Widowiskowo-Sportowej na Suchych Stawach w Krakowie Barkom Każany Lwów ostatni raz zapunktował 1 listopada 2022 roku pokonując 3:2 po tie-breaku PGE Skrę Bełchatów! To znaczy, że ta wygrana tym bardziej smakuje gospodarzom i kibicom tego zespołu. Swoją grę muszą z pewnością przemyśleć katowiczanie, którzy odnotowali szóstą z rzędu porażkę, a czwartą pod rząd bez zdobyczy setowej. To wskazuje w jakim dołku znalazł się GKS. Ja na ten moment dziękuję Państwu za uwagę podczas dzisiejszej relacji LIVE i zapraszam na kolejne tekstówki w serwisie Lajfy. Życzę miłego wieczoru i dobrego tygodnia pełnego sportowych wrażeń, których nie zabraknie jeśli zostaniecie Państwo razem z nami. Do usłyszenia!
3:2
25:20
25:15
23:25
22:25
15:7
Ile to razy w Łodzi oglądaliśmy tie-breaki. Tym razem było podobnie. Łodzianki po dwóch wygranych setach oddały inicjatywę i tym samym straciły punkt w rywalizacji z ekipą z Tarnowa. Piąty set był jednak pod ich dyktando i ostatecznie to Budowlane wygrywają 3:2.