Ukryj komentarze   Pokaż detale
wydarzenie zakończone
22:37  "Faworyci nie zawiedli"

Chorwacja 27:21 Białoruś

Na rozpoczęcie Mistrzostw Europy odbyło się spotkania pomiędzy Chorwacja – Białoruś. W pierwszej połowie nasi wschodni sąsiedzi postawili twarde warunki rywalom, ale wraz z upływem czasu przewaga faworytów tego meczu rosło. Ostatecznie Chorwaci dosyć pewnie pokonali Białorusinów 27:21.

Francja 30-23 Macedonia

Podobnie jak w pierwszym spotkaniu turniejowym słabsi Macedończycy nie dali się łatwo złamać rywalom i pierwsza połowa zakończyła się 12-12. Dopiero w drugiej połowie "Trójkolorowi" pokazali, że są jednym z głównych kandydatów do wygrania tego turnieju i ostatecznie zwyciężyli 30-23

Islandia 26-25 Norwegia

Drugim dzisiejszym spotkaniem w Grupie B był pojedynek Islandii z Norwegami. Mecz był bardzo zacięty i nie brakowało ostrej gry. Po pierwszej połowie dosyć zaskakująco prowadzili Norwegowie, jednak podobnie jak w dwóch poprzednich pojedynkach faworyci przejmowali inicjatywę w drugiej części i tu było podobnie. Ostatecznie Islandia pokonała Norwegów 26-25

Polska29-28 Serbia

Wieczorem był czas na prawdziwą ucztę dla każdego kibica. Nasi szczypiorniści podejmowali w pierwszym meczu grupowym Serbię. Gra naszych "Orłów" falowała przez całe spotkanie. Końcówka, to był prawdziwy thriller dla niejednego przed telewizorem. Ostatecznie pokonaliśmy Serbów jedną bramką.
1. K. Gangnes (NOR)
To wszystko na dziś, Kenneth Gangnes lideruje po pierwszym dniu, świetne skoki i dużo pikanterii na koniec każdej serii, oby tak dalej, a będziemy świadkami naprawdę pięknych Mistrzostw w lotach. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy po więcej, tylko na Lajfy.com