PL
CZE
SK
PL
EN
HU
RU
Chcesz mieć tutaj swoją reklamę albo chcesz zamówić relację z interesującego Cię wydarzenia? Napisz do nas na adres
jaroslaw.kowalski@lajfy.com
!
Strona główna
Piłka nożna
Siatkówka
Piłka ręczna
Tenis
Żużel
Futsal
Hokej
Inne
Wg wydarzenia
Chronologicznie
20140209
Niedziela 9. 2. 2014
Nowy dzień
Kalendarz
Poprzedni dzień
*
20:35
3R: Burns - Pinches
(ET Gdynia)
3:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
10:00
4R: Maguire - Higgins
(ET Gdynia)
4:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
10:00
4R: McManus - O`Brien
(ET Gdynia)
1:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
10:00
4R: Lawler - Anda
(ET Gdynia)
1:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
10:00
4R: Campbell - Burden
(ET Gdynia)
1:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
10:00
4R: Trump - King
(ET Gdynia)
4:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
10:05
4R: Pinches - Baird
(ET Gdynia)
2:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
11:00
Biegi narc. - bieg łączony męż.
(ZIO)
Cologna (SUI)
(Hellner, Sundby)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
12:30
Łyż. szybkie - 3000 m kob.
(ZIO)
Wust (NED)
(Sablikova, Graf)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
13:00
CF: Murphy - Maguire
(ET Gdynia)
4:3
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
13:00
CF: Trump - Selt
(ET Gdynia)
1:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
13:25
CF: O`Brien - Anda
(ET Gdynia)
4:2
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
13:30
CF: Burden - Baird
(ET Gdynia)
3:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
15:30
Biathlon - sprint kob.
(ZIO)
Kuźmina (SVK)
(Vilukhina, Vita Semerenko)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
16:00
PF: Selt - Murphy
(ET Gdynia)
1:4
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
16:00
PF: O`Brien - Baird
(ET Gdynia)
4:1
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
18:30
Skoki narciarskie - HS-106 ind.
(ZIO)
Stoch (POL)
(Prevc, Bardal)
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej
20:00
F: Murphy - O`Brien
(ET Gdynia)
4:1
0
Wygrana:
0
Kursy aktywne
0
Remis:
0
Kursy aktywne
0
Porażka:
0
Kursy aktywne
wydarzenie zakończone
(
)
więcej