Ukryj komentarze   Pokaż detale
91:72
(28:13, 48:33, 73:53)
W ostatniej kwarcie mieliśmy niemoc rzutową wrocławian co skrycie wykorzystywali gracze Anwilu Włocławek, którzy zmniejszyli przewagę do 6 oczek. Gdy na pięć minut przed końcem spotkania piąte przewinienie ujrzał Simon, goście jakby zgaśli. Śląsk nie dał za wygraną i dowiózł prowadzenie do końca spotkania. Święta wojna zakończyła się wynikiem 91:72. Było to ostatnie spotkanie wrocławian w tym roku.
77:76
(21:17, 42:30, 53:54)
Za nami niezwykle emocjonujące spotkanie w Słupsku! Gospodarze po niesamowicie ciekawej końcówce pokonali 77:76 Polski Cukier.

Do przerwy wydawało się, że murowanymi faworytami do zwycięstwa są Czarni, ale trzecia kwarta należała do torunian. W czwartej części gry cały czas przeważali gospodarze, ale nadzieję przyjezdnym dał dwoma fenomenalnymi rzutami za trzy Corbett. Ostatecznie dwa punkty zostały jednak w Słupsku.

Dziękujemy Państwu za relację i zapraszamy na inne transmisje jedynie na lajfy.com!