Zaragoza – Levante 0:1 (koniec) | Valencia – Rayo Vallecano 0:1 (koniec) | Real Madryt – RCD Espanyol 2:2 (koniec)
FC Barcelona – Atletico 4:1 (koniec)
Real Madryt
2:2 (1:1)
RCD Espanyol Barcelona
Niedziela 16.12.2012, 19:00 • Santiago Bernabéu • Hiszpańska LaLiga

Niespodzianka na Santiago Bernabeu! Real remisuje z przedostatnim w tabeli Espanyolem Barcelona. Wynik, z przebiegu gry nie jest sprawiedliwy..lepsi byli dzisiaj Królewscy, ale nie liczą się statystyki, czy gra..tylko liczba strzelonych bramek, a tutaj dziś 2:2. (20:53:18)

90+4
    Casilla dobrze interweniuje na przedpolu, dośrodkowywał Khedira.

90+2
    Krótko rozegrali teraz rzut rożny gracze Espanyolu, chcieli utrzymać się dłużej przy piłce, ale zamiar ten popsuł im Pepe.

4 minuty doliczone, będą jeszcze emocje na Bernabeu!

90+1
    Casilla wyłapuje piłkę zagraną przez Ozila.

90
    Przestrzelił zza szesnastki Ozil, ale piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i będzie korner.

89
    Albin za zdjęcie koszulki obejrzał kartkę.

88
    Gol dla Espanyolu!

Spore zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, do piłki dopada JUAN ALBIN i pakuję ją z najbliższej odległości do bramki!

88
    Wybili piłkę obrońcy Realu, ta wróciła na pole karne i strzelać próbował Simao, zablokowany przez Arbeolę i jest korner.

87
    Rzut wolny dla Espanyolu, będzie dośrodkowywał Simao.

87
    Uderzał Ronaldo, ale nie miał problemu z wyłapaniem tej piłki Casilla.

86
    Przez ostatnie 5 minut na boisku nie dzieje się nic szczególnego, dużo zaciętej walki w środkowej strefie, dobrze zagęszczona formacja defensywna gospodarzy na niewiele pozwala Espanyolowi.

86
    Kontrolują ten mecz Królewscy.

83
    Na 35 metrze od bramki Espanyolu rzut wolny będą bili gracze Realu.

Dziesięć minut do końca meczu, Espanyol próbuje, ale nie bardzo potrafi zaatakować.

80
    A teraz brzydki faul Ronaldo i Portugalczyk również upomniany przez sędziego.

78
    Víctor Sánchez ukarany kartką za to zagranie.

78
    Faulowany Serio Ramos.

76
    Powinien być rzut karny dla Królewskich! Po strzale głową Ramosa, piłkę ewidentnie ręką odbił któryś z graczy Espanyolu...gwizdek arbitra milczy..