Zaragoza – Levante 0:1 (koniec) | Valencia – Rayo Vallecano 0:1 (koniec) | Real Madryt – RCD Espanyol 2:2 (koniec)
FC Barcelona – Atletico 4:1 (koniec)
Real Zaragoza
0:1 (0:1)
Levante UD
Niedziela 16.12.2012, 12:00 • La Romareda, Zaragoza • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne mecze! (13:55:18)

Gospodarze dzielnie walczyli w drugiej połowie, ale nie udało im się odwrócić losów tego spotkania

Sędzia pozwolił graczom na grę prawie przez 6 minut, ale nie zmieniło to rezultatu. Levante minimalnie pokonuje na wyjeździe Real Zaragozę 1-0

90+3
    Lell ukarany drugą żółtą i czerwoną kartką za grę na czas!

90+3
    Faul na graczu Levante, nie spieszą się goście z wykonaniem rzutu wolnego

90+3
    Strzał Postigi zablokowany przez obrońcę Levante, to mogła być najlepsza okazja w doliczonym czasie gry

90+2
    Zepsute dośrodkowanie, bronią się gracze Levante, którzy są już blisko wygranej w tym meczu