Bayern – Werder 6:1 (koniec) | Augsburg – Hoffenheim 2:1 (koniec) | Hannover – Hamburg 5:1 (koniec)
Mainz – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Stuttgart – 1. FC Nurnberg 1:1 (koniec) | Schalke 04 – Düsseldorf 2:1 (koniec)
Bayern Monachium
6:1 (2:0)
Werder Brema
Sobota 23.02.2013, 15:30 • Allianz Arena • Niemiecka Bundesliga

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:52:21)

Sędzia oszczędził graczy Werderu i kończy ten mecz nie doliczając ani minuty do drugiej połowy! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne.

89
    Gol dla Bayernu!
    Dobre podanie Robbena do GOMEZA, a ten idealnie przymierzył w lewy róg bramki Mielitza! Pogrom!

88
    Jeszcze jedna wspaniała sytuacja Riberiego, próbował lobować, lecz Mielitz dobrze broni!

86
    Wspaniałe podanie Lahma do RIBERIEGO, a ten fantastycznym strzałem pokonuje Mielitza! Piękna asysta Niemca!

86
    Rzut rożny dla Bawarczyków.

86
    Nie ma karnego na Gomezie! Kontrowersyjna decyzja sędziego.

85
    Dobrze przerwał Dante akcję Petersena.

83
    Robben uderza prosto w Mielitza, ale wcześniej sędzia odgwizduje spalonego.

82
    Rzut wolny dla Werderu.

81
    Ribery próbował podawać do Contento, ale nie doszedł do piłki.

79
    Niecelne uderzenie w sytuacji sam na sam z Neuerem de Bruyna!

78
    Złe podanie Riberiego w pole karne gości. Piłkę przejmuje Ignjovski.

77
    Od autu rozpocznie grę Werder.

75
    Zły strzał z dobrej pozycji Arnautovicia! Gdyby lepiej przymierzył, mógłby być gol na 4-2!

74
    Strzał Robbena z rzutu wolnego mija nieznacznie bramkę Mielitza!

73
    Rzut wolny dla Bawarczyków!

72
    Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Shaqiri, na boisko wchodzi Pizarro.

Tomek Kałka

Gole: 25. Robben, 29. Martinez, 50. Selassie (wł.), 52. Gomez, 86. Ribery, 89. Gomez - 58. de Bruyne

Kartki:   28. Junuzović (WER), 67. Pavlovic (WER)   44. Prodl (WER)

Bayern Monachium: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Contento - Martínez (52' Tymoshchuk), Gustavo - Robben, Shaqiri (72' Pizarro), Ribéry - Gomez.
    Werder Brema: Mielitz - Gebre Selassie, Lukimya, Prödl, Schmitz - Ignjovski, Junuzović - Arnautović, Hunt (46' Pavlovic), de Bruyne - Petersen.

Sędziowie: Marco Fritz - Walz, Kunsleben