Bayern – Werder 6:1 (koniec) | Augsburg – Hoffenheim 2:1 (koniec) | Hannover – Hamburg 5:1 (koniec)
Mainz – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Stuttgart – 1. FC Nurnberg 1:1 (koniec) | Schalke 04 – Düsseldorf 2:1 (koniec)
FC Augsburg
2:1 (1:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Sobota 23.02.2013, 15:30 • SGL Arena • Niemiecka Bundesliga

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:52:14)

Augsburg pokonuje przed własną publicznością Hoffenheim 2:1 (1:0). Zasłużona wygrana gospodarzy, którzy z przebiegu całego spotkania byli zdecydowanie lepszą drużyną. Przyjezdni obudzili się dopiero w końcówce, zdołali zdobyć kontaktowego gola, ale to wszystko, na co było ich stać dzisiejszego dnia. Dziękujemy za relacje lajfy.com

90+6
    Trzymają piłkę Augsburczycy.

90+5
    Z kontratakiem zabrali się gospodarze i sfaulowany został Baier.

90+4
    Niemal wszyscy gracze "Wieśniaków" w polu karnym rywali, ale zdołali wybić piłkę gospodarze.

90+3
    Rzut wolny dla gości. Środek boiska.

90+3
    Jeszcze nie koniec emocji! Hoffenheim na pewno rzuci się do ataku.

90+2
    Gol dla Hoffenheimu!

IGOR DE CAMARGO wpisuje się na listę strzelców! Świetnie upilnował linię spalonego, po czym z ostrego kąta pokonał bramkarza!

90+1
    Na spalonym Ja-Cheol.

Aż 5 minut dolicza Florian Meyer.

90
    Limit zmian w obydwu drużynach wykorzystany, a za chwilę przekonamy się ile minut dołoży arbiter.

89
    Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Molders, na boisko wchodzi Oehrl.

89
    Za mocne dośrodkowanie i piłka minęła wszystkich graczy ustawionych w polu karnym.

88
    Rzut wolny dla Augsburga.

88
    Przewinienie i kartka dla Schrocka.

88
    Brzydki faul na Baierze. Abraham powinien się cieszyć, że skończyło się bez kartki, bowiem zaatakował rywala łokciem.