Bayern – Werder 6:1 (koniec) | Augsburg – Hoffenheim 2:1 (koniec) | Hannover – Hamburg 5:1 (koniec)
Mainz – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Stuttgart – 1. FC Nurnberg 1:1 (koniec) | Schalke 04 – Düsseldorf 2:1 (koniec)
Hannover 96
5:1 (3:1)
Hamburger SV
Sobota 23.02.2013, 15:30 • AWD-Arena • Niemiecka Bundesliga

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:52:29)

Dla postronnych kibiców było to wspaniałe widowisko zapierające miejscami dech. Hannover obnażył wszystkie niedoskonałości w grze obronnej HSV. Nie będzie chyba przesadą jeśli dodam, że wynik mógł być nawet dwucyfrowy. Gospodarze rozbili w proch i pył przyjezdnym pokazując przede wszystkim zorganizowaną defensywę i skuteczność pod bramką rywali. Tego ostatniego elementu zabrakło Hamburgerowi, żeby osiągnąć dziś lepszy rezultat. Należy bowiem oddać im, że mieli swoje sytuacje, ale najzwyczajniej nie potrafili ich wykorzystać. Dziękujemy za uwagę.

90+1
    Jeszcze rzut wolny dla gospodarzy.

90
    Dwie minuty doliczone do podstawowego czasu gry.

88
    Strzał Sona z rzutu wolnego, jednak piłka przelatuje nad poprzeczką.

86
    Strzelec gola ląduje na ławce a w jego miejsce Schlaudraff.

85
    Gol dla Hannoveru!
    ABDELLAOUE strzela z ostrego konta w kierunku dalszego słupka i zdobywa bramkę. Trzeba przyznać, że był to bardzo precyzyjny strzał.

84
    Beister pada w polu karnym, ale arbiter ani myśli dyktować karnego.

81
    Beister stanął przed szansą zmniejszenia strat, ale w zamieszaniu podbramkowym przytomniejszy okazał się golkiper.

80
    Rudvens strzela piłka przechodzi pod brzuchem bramkarza i wpada do siatki, ale były zawodnik Lecha był na spalonym.

78
    Korner dla Hannoveru.

77
    Znowu groźna akcja Hannoveru. Pinto oddaje strzał, ale piłka mija prawy słupek bramki Adlera.

76
    Aogo zostaje zmieniony przez Jiracka.

75
    Podwójna zmiana w Hamburgerze. van der Vaart siada na ławce, to trochę dziwna zmiana a w jego miejsce Rincon.

74
    Dośrodkowanie van der Vaarta w pole karne, ale znowu plany piłkarzy HSV krzyżuje obrona.

72
    Co się dzieje z obroną Hamburgera. Piłkarze Hannoveru robią co chcą w polu karnym gości. Tym razem wszystko kończy się tylko rzutem rożnym.

70
    Jansen oddaje techniczny strzał zza szesnastki i z wielkim trudem piłkę paruje na rzut rożny bramkarz.

68
    YA KONAN strzela drugą bramkę. Obrona HSV jest dziurawa niczym ser szwajcarski. Ya Konan oddaje strzał do pustej bramki po tym jak piłkę po rajdzie w pole karne wystawił mu Rausch.