Bayern – Werder 6:1 (koniec) | Augsburg – Hoffenheim 2:1 (koniec) | Hannover – Hamburg 5:1 (koniec)
Mainz – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Stuttgart – 1. FC Nurnberg 1:1 (koniec) | Schalke 04 – Düsseldorf 2:1 (koniec)
FSV Mainz 05
1:1 (1:1)
VfL Wolfsburg
Sobota 23.02.2013, 15:30 • Coface Arena • Niemiecka Bundesliga

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:52:35)

Dziękuję za wspólną relację i zapraszam na więcej na lajfy.com!

Emocjonujący mecz na Coface Arena kończy się wynikiem remisowym. Gospodarze na pewno nieco zawiedzeni, że nie wykorzystali okazji grając o 1 zawodnika więcej od 29 minuty i tylko zremisowali ze słabym w tym sezonie Wolfsburgiem.

90+3
    Gospodarze będą mięli jeszcze okazję na zmianę rezultatu z rzutu rożnego.

2 minuty do końca spotkania, czy któraś z drużyn przeprowadzi jeszcze akcję i zmieni rezultat w tym spotkaniu?

Arbiter główny dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Faulowany Polak.

89
    W sytuacji sam na sam znalazł się Mulluer! Lecz sędzia liniowy podniósł chorągiewkę i pokazuje, że napastnik gospodarzy był na spalonym.

87
    Ostatnia zmiana w meczu. W miejsce Dosta wchodzi Perisic.

86
    Ależ okazja! Muller uderza, lecz piłka szczęśliwie trafia do Edera, ten uderza z pierwszej piłki i futbolówka dosłownie o kilka centymetrów przechodzi obok bramki Wolfsburga!

84
    Polak faulowany w środku boiska.

83
    Druga zmiana w Wolfsburgu. W miejsce De Freitasa wchodzi Rodriguez.

81
    Zimlinger dostaje świetnie wyłożoną piłkę przed polem karnym rywala, lecz jego strzał pozostawia wiele do życzenia. Grę wznowi bramkarz.

80
    Caligiuri z lewego skrzydła centruje w pole karne, lecz po raz kolejny dobrze broni Bengalio.

78
    Od własnej połowy akcję kreują gospodarze.

77
    Risse uderza zza pola karnego, lecz piłka wychodzi na rzut rożny po odbiciu jednego z obrońców.

76
    Caligiuri wrzuca na głowę Szalaia, który z kolei uderza na bramkę gości. Piłka jednak pewnie ląduje w rękach Bengalio.