Bayern – Werder 6:1 (koniec) | Augsburg – Hoffenheim 2:1 (koniec) | Hannover – Hamburg 5:1 (koniec)
Mainz – Wolfsburg 1:1 (koniec) | Stuttgart – 1. FC Nurnberg 1:1 (koniec) | Schalke 04 – Düsseldorf 2:1 (koniec)
VfB Stuttgart
1:1 (0:0)
1. FC Nurnberg
Sobota 23.02.2013, 15:30 • Mercedes-Benz-Arena • Niemiecka Bundesliga

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:52:46)

Ja już się żegnam i zapraszam na kolejne relacje na naszej stronie.

Stuttgart na własnym boisku po bardzo przeciętnym meczu remisuje z FC Nürnberg.

W doliczonym czasie gry już się nic ciekawego nie wydarzyło i arbiter zakończył spotkanie.

90
    Dwie minuty tylko doliczone do drugiej połowy.

89
    Nic nie wynikło z dośrodkowania z narożnika boiska.

88
    Rzut rożny dla VfB.

87
    W ataku teraz gospodarze.

86
    Uderzał Kvist z dystansu i naprawdę niewiele brakowało, aby umieścić piłkę w okienku bramki Schafera.

85
    Ładnie ''skleił'' teraz futbolówkę Pekhart.

84
    Schodzi strzelec bramki, Traore, a za niego wchodzi Macheda.

82
    Sygnalizowali zagranie piłki ręką przez jednego z zawodników gości piłkarze Stuttgartu, ale gwizdek sędziego milczy.

81
    Muszą obudzić się gospodarze, bo w ostatnich minutach to oni są w defensywie.

80
    Fatalne dośrodkowanie teraz Chandlera.

79
    Przycisnęli teraz goście. Dośrodkowanie Balitscha zablokowane.

78
    Niespodziewana bramka dla gości.

77
    Gol dla Norymbergi!
    FEULNER dostał dobre podania i strzałem po długim słupku z kilkunastu metrów pokonał bramkarza rywali.

75
    Wychodzili z kolejnym kontratakiem gospodarze, ale złe podanie Traore, zatrzymało akcję.