Brest – Lyon 1:1 (koniec) | Olympique – Troyes 2:1 (koniec) | Lille – Bordeaux 2:1 (koniec)
Olympique Marsylia
2:1 (0:0)
ESTAC Troyes
Niedziela 03.03.2013, 17:00Francuska Ligue 1 Uber Eats

Po dramatycznym meczu Marsylia pokonała 2:1 Troyes. Piłkarze gospodarzy w dwie minuty przesądzili o losach spotkania! Dziękujemy za relację i zapraszamy Państwa na inne spotkania. (18:52:01)

90+2
    Żółtą kartką ukarany Gignac.

90+1
    Przewinienie Gignaca w ofensywie.

90
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Marcos na pozycji spalonej.

87
    Dobre wyjście z bramki Thurama-Ulien, który daleko wybił piłkę.

84
    Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mandanda był faulowany przez zawodnika Troyes.

82
    Gol dla Marsylii!
    Ależ dwie minuty Marsylii! Zagranie z prawej strony Sougou do GIGNACA, który pakuje piłkę do praktycznie pustej bramki!

81
    Zagranie z prawej strony, uderzał Sougou, piłka odbiła się jeszcze od JARJATA w wpadła do siatki!

80
    Bardzo dobra gra w obronie Troyes. Goście cały czas wybijają skutecznie futbolówkę.

79
    Po dośrodkowaniu Valbueny gracze gości wybijają piłkę na korner.

79
    Rzut wolny dla Marsylii po faulu Niveta.

78
    Dośrodkowanie Valbueny blokowane.

77
    Piłkarze gospodarzy po stracie gola nie mogą sobie stworzyć okazji podbramkowej.