Tottenham Hotspur
2:1 (2:0)
Arsenal F.C.
Niedziela 03.03.2013, 17:00 • White Hart Lane • Angielska Premier League

Na dziś to tyle. Żegnam się z Państwem i bardzo dziękuję za te wspólnie spędzone ponad 90 minut. Zapraszam na kolejne relacje na lajfy.com! (19:00:17)

Koniec drugiej połowy na White Hart Lane! Druga część meczu była jeszcze bardziej emocjonująca niż pierwsza połowa, ale Arsenalowi nie udało się odrobić strat i przegrywają dzisiaj 2:1. Tottenham umacnia się na 3. pozycji w tabeli przed Chelsea Lodnyn, która wczoraj pokonała WBA 1:0. Arsenal może nie zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów! Musi się bardzo starać w kolejnych meczach

90+7
    Ostatnia szansa w meczu! Szczęsny w pole karne. Dowson wybija piłkę!

90+7
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur: z boiska schodzi Lennon, na boisko wchodzi Gallas.

90+6
    Jeszcze żółta kartka dla Walkera

90+6
    Ręką przyjmuje piłką Defoe. Odrzuca piłkę, ale nie dostaje żółtej kartki. Długa piłka w pole karne. Piłka wybita

90+5
    Centra w pole karne. Tam znajduje się Szczęsny. Lloris wybija piłkę. Bale uzyskuje aut na wysokości pola karnego

90+4
    Wilshere zagrywa w pole karne. Zamieszanie i Podolski doskakuje do piłki! Uderza z 12 metrów, ale ponad bramką. Mamy korner!

90+4
    Rosicky atakuje. Jest faulowany na środku boiska. Wilshere kopie piłkę w stronę pola karnego. Mamy aut dla gości

90+3
    Od bramki rozpoczyna Szczęsny. Bale holował piłkę w narożniku pola karnego, ale nie zdobył zbyt wiele czasu

90+1
    Faulowany Parker. Tottenham ma okazję zdobyć kilka cennych sekund. André Villas-Boas uspokaja swoich piłkarzy. Ma jeszcze w zanadrzu jedną zmianę

Pan Mark Clattenburg przedłuża regulaminowy czas gry aż o 6 minut!

90
    Defoe walczy z Vermaelenem. Nie ma rzutu rożnego. Szczęsny od bramki. Jego kompani nie opanowali piłki, ale nadal Arsenal. Teraz faulowany Szczęsny

89
    Decyduje się na strzał. Ładnie ponad murem. Piłka opada, ale zabrakło około metra do bramki! Bardzo dobry strzał Walcotta

88
    Faulowany Podolski. Został nadepnięty i rzut wolny z niebezpiecznej odległości. Ma możliwość oddania strzału

87
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur: z boiska schodzi Dembele, na boisko wchodzi Livermore.

86
    Bardzo ładnie Sigurdsson. W stylu Henry'ego wzdłuż pola karnego i oddaje strzał, ale chybił. Szczęsny od bramki. Dembele leży na boisku. Chyba złapał kontuzję kolana

85
    Rosicky do Ramseya. Ten ma naprzeciwko siebie Bale i zagrywa do tyłu. Teraz przed szansą Giroud. Oddaje strzał z dystansum, ale wysoko nad bramką

84
    Oddaje strzał. Piłka odbija się jeszcze od murawy, ale Szczęsny pewnie łapie piłkę. Strzał był prosto w niego. Szybko rozpoczyna atak. Zagranie do Podolskiego, ale temu nie udało się utrzymać piłki w boisku