Wisła K. – Śląsk 2:3 (koniec)
Wisła Kraków
2:3 (1:1)
Śląsk Wrocław
Środa 17.04.2013, 18:30 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana (Kraków) • Puchar Polski

Za nami fantastyczne spotkanie w którym oglądaliśmy 5 bramek, a gdyby nie świetna postawa bramkarzy byłoby ich z pewnością więcej. Śląsk od początku drugiej połowy ruszył do ataku i w 54 minucie udało mu się wyjść ponownie na prowadzenie, bramkę zdobył Sobota. Gospodarze po chwili mieli okazję na wyrównanie ale po raz trzeci w tym meczu doskonałą okazję zmarnował Boguski. Chwilę później dobrą okazje marnuje Mila i gdy wydawało się, że Śląsk ma mecz pod kontrolą wyrównującą bramkę zdobywa Iliew, wiślacy ruszyli do ataku, ale zostali skarceni w 80 minucie, kapitalną bramkę zdobył Mila, dobijając Białą Gwiazdę i zapewniając gościom awans do finału.
    To wszystko na dziś. Dziękuje za uwagę. (20:31:44)

90+2
    Niecelne uderzenie z dystansu Elsnera.

90+1
    Brzydki faul Wilka na Cetnarskim. Gracz Wisły ukarany żółtym kartonikiem.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Zagranie Mili do Soboty, gdyby skrzydłowy Śląska dobrze przyjął piłkę znalazłby się sam przed Pareiką, ale ta mu odskakuje i bez kłopotów łapie bramkarz gospodarzy.

88
    Na spalonym Ostrowski.

86
    Fantastyczna okazja Śląska. Świetna indywidualna akcja na prawym skrzydle Soboty, gracz gości dobiega do końcowej linii odgrywa do stojącego na 5 metrze Mili, jego strzał blokują obrońcy Wiślaków, do piłki dopada wbiegający Cetnarski, ale mają przed sobą całą bramką uderza ponad nią!

84
    I również ostatnia roszada w zespole Śląska. W miejsce Stevanovica wchodzi Elsner.

81
    Ostatnia zmiana w zespole Wisły. Burliga zmienia Chrapka.

80
    Gol dla Śląska!
    Bramkę zdobył MILA.

Mila dostał piłkę na prawej stronie pola karnego, świetnym balansem ciała zwiódł Wilka i oddał kapitalny podkręcony strzał, piłka ląduje w lewym okienku bramki Pareiki! Piękna bramka!

80
    Źle rozegrany korner i kontra Śląska.

79
    Szybka akcja Wiślaków Kosowski zagrywa do Ilieva, ten stara się zagrać przed bramkę, ale podanie przecina Kokoszka. Rzut rożny dla Wiślaków.

78
    Niedokładne dośrodkowanie Milii z lewego skrzydła, piłka mija pole karne gospodarzy.

75
    Druga zmiana w Śląsku. Patejuk zastępuje Ćwielonga.

72
    Starcie Chrapka z Ostrowskim w polu karnym gości, gracz Wisły pada na murawę i domaga się odgwizdania jedenastki. Sędzia pozostaje niewzruszony.

71
    Ale nie przyniósł on niczego konstruktywnego.

70
    Centra Garguły z prawego skrzydła, w polu karnym na korner piłkę wybija Kokoszka.

68
    Gol dla Wisły!
    Bramkę zdobył ILIEV.

Rzut z autu dla Wiślaków na lewej stronie. Wyrzut w pole karne, tam na skraju przejmuje ją ILIEV i popisuje się fantastycznym uderzeniem w kierunku długiego słupka i piłka ląduje w prawym rogu bramki Gikiewicza!