Fulham – Arsenal 0:1 (koniec) | Norwich – Reading 2:1 (koniec) | Queens Park – Stoke 0:2 (koniec)
Sunderland – Everton 1:0 (koniec) | Swansea – Southampton 0:0 (koniec) | West Bromwich – Newcastle 1:1 (koniec)
West Ham – Wigan 2:0 (koniec)
West Bromwich Albion F.C.
1:1 (0:1)
Newcastle United
Sobota 20.04.2013, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Angielska Premier League

Ten emocjonujący mecz dobiegł końca i gospodarze zdołali w drugiej połowie odrobić straty. Żadna z drużyn jednak nie umiała strzelić zwycięskiej bramki. Mecz stał na wysokim poziomie, okazji bramkowych było pod dostatkiem. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych w tą Piłkarską Sobotę na lajfy.com! (17:59:52)

90+4
    Zmiana w drużynie Newcastle United: z boiska schodzi Cabaye, na boisko wchodzi Gosling.

90+4
    I jeszcze jeden stały fragment gry z narożnika dla WBA.

90+3
    Sissoko brzydko się zachowuje i nie chce patrzyć na sędziego, za co ukarany zostaje "żółtkiem". Wolny mają gospodarze.

90+2
    Rzut rożny dla gospodarzy. Długie dogranie w pole karne, jednak nic z tego.

90+1
    4 minuty dłużej pograją obie drużyny.

90
    Podwójna zmiana w ekipie West Bromwich Albion. Za Fortune wbiega Rosenberg. Za Lukaku Thomas.

89
    Dośrodowanie dochodzi w pole karne, lecz to Newcastle wybiega z kontrą. Piłkę przejmuje Foster.

89
    Troszkę leniwe ostatnie minuty. Jednak obie drużyny wciąż przed szansą na wygranie spotkania! Korner dla WBA.

87
    Poza linią boczną z bólu zwija się Brunte. Chwila przerwy.

86
    Cabaye narzeka na sędziego i jednak zobaczył on pierwszą kartkę w meczu.

85
    Wielkie brawa dla obu drużyn za dobre spotkanie oraz grę fair play! Pan Jones jeszcze ani razu nie musiał sięgać do kieszeni po kartonik.

84
    Elliot wychodzi przed pole karne i główkuje piłkę na aut! Lukaku już czekał na błąd golkipera.

83
    Końcowe minuty. Czekamy na decydujące trafienia!

82
    Lukaku wystawia piłkę do Longa! Zabrakło bardzo niewiele, aby pomocnik Bromwich strzelił piłkę do bramki!

81
    Foster kiwa się z Cisse. Dobrze, że bramkarz poradził sobie z tą sytuacją, bo mogło być groźnie.

80
    Futbolówka spada na nogę Sissoko, który wykopuje ją daleko za bramkę. Był jednak przekonany, że piłka wcześniej otarła się o jednego z zawodników WBA.

80
    Korner dla przyjezdnych po akcji Sissoko.

79
    Elliot zgarnia piłkę po zbyt długim zagraniu na napastników WBA. Ostatnie minuty to właśnie sporo niedokładnych podań.