Bilbao – Mallorca 2:1 (koniec) | Valladolid – Deportivo 1:0 (koniec) | Osasuna – Getafe 1:0 (koniec)
RCD Espanyol – Real Madryt 1:1 (koniec)
CA Osasuna
1:0 (0:0)
Getafe CF
Sobota 11.05.2013, 20:00 • Estadio El Sadar, Pampeluna • Hiszpańska LaLiga

Dziękujemy za uwagę! Zapraszamy na kolejne mecze NA ŻYWO w Lajfy.com! (21:49:46)

Koniec spotkania! Osasuna wygrywa na własnym terenie 1-0 z Getafe. O ile pierwszą część mogliśmy zapisać na korzyść gospodarzy to druga połowa była już zdecydowanie bardziej wyrównana, jednak dopiero po przerwie Osasunie udało się strzelić gola.

87
    Zmiana w Osasunie. Masoud za niewidocznego De las Cuevasa.

86
    Lafita strzela nad bramką Fernándeza.

84
    W tej chwili Getafe przejawia większą chęć do ataków – Osasuna skupia się na dobrej grze w obronie.

80
    Zmiana w Getafe. Vazquez za Lacena.

80
    Bardzo mądrze po zdobyciu bramki gra Osasuna.

78
    Pedro Léon próbował zaatakować, jednak szybko stracił piłkę przechodząc na połowę rywala.

76
    GOL DLA OSASUNY!

Doskonałe dośrodkowanie Armenterosa wprost na głowę ARRIBASA, który wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.