Chelsea – Everton 2:1 (koniec) | Liverpool – Queens Park 1:0 (koniec) | Man City – Norwich 2:3 (koniec)
Newcastle – Arsenal 0:1 (koniec) | Southampton – Stoke 1:1 (koniec) | Swansea – Fulham 0:3 (koniec)
Tottenham – Sunderland 1:0 (koniec) | West Bromwich – Man Utd 5:5 (koniec) | West Ham – Reading 4:2 (koniec)
Wigan – Aston Villa 2:2 (koniec)
West Ham United
4:2 (2:0)
Reading F.C.
Niedziela 19.05.2013, 17:00 • Boleyn Ground • Angielska Premier League

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na inne nasze relacje live! (18:54:12)

Koniec spotkania, byliśmy dzisiaj świadkami dobrego widowiska, finalnie to West Ham United wygrywa z Reading F.C 4:2 jednak należą się wyrazy szacunku za walkę i przysporzenie gospodarzom nie lada kłopotu piłkarzom gości.

90+1
    Arbiter dolicza 2 minuty.

89
    Pod koniec meczu to znowu zawodnicy West Hamu dominują.

87
    Gol dla West Hamu!
    Trzeci gol NOLANA w dzisiejszym spotkaniu! Dośrodkowanie ze skrzydła, mocny strzał głową i McCarthy musi po raz czwarty wyjmować piłkę z siatki.

86
    Zmiana w drużynie West Ham United: z boiska schodzi O'Brien, na boisko wchodzi Taylor.

85
    Collison również otrzymuje żółtą kartkę za brutalne wejście.

84
    Żółtą kartka dla Nolana.

82
    Obydwaj trenerzy mają jeszcze w zapasie jedną zmianę.

81
    Zmiana w drużynie West Ham United: z boiska schodzi Ricardo Vaz Té, na boisko wchodzi Maïga.

79
    Świetnie rozegrana akcja, dobre podanie, które na bramkę zamienia już drugi raz dzisiaj NOLAN! WHU ponownie obejmuje prowadzenie!

77
    Drużyna gości wyszła na drugą połowę całkowicie odmieniona, najpierw szybkie wyrównanie, a teraz rywalizują ze znacznie wyżej plasowanym zespołem jak równy z równym.

74
    Zmiana w drużynie West Ham United: z boiska schodzi Cole, na boisko wchodzi Collison.

71
    Rzut rożny dla gospodarzy, piłka swobodnie przelatuje ponad głowami wszystkich piłkarzy.

70
    Do końca spotkania pozostaje nieco ponad 20 minut.

68
    Kolejna dobra akcja gości, tym razem poświęcenie obrońców West Hamu przynosi efekt i akcja zostaje przerwana.

64
    Żółtą kartkę otrzymuje McAnuff za ostre wejście w rywala.

64
    Tempo meczu nieco wyhamowało jednak dalej toczy się on akcja za akcję.

61
    Jak na razie mecz jest dosyć czysty, sędzia nie pokazał jeszcze żadnej kary indywidualnej.

Gole: 23. Nolan, 35. Té, 79. Nolan, 87. Nolan – 54. McCleary, 55. Fondre

Kartki:   84. Nolan (WHU), 85. Collison (WHU) – 64. McAnuff (RDG)

West Ham United: Jääskeläinen – Demel, O'Brien (86' Taylor), Collins, Reid, Cole (74' Collison), Nolan, Noble, Diamé, Ricardo Vaz Té (81' Maïga), Carroll
    Reading F.C.: McCarthy – Gunter, Gorkšs, Kelly, Morrison, Guthrie, McAnuff, Karacan, Robson-Kanu (48' Blackman), McCleary, Pogrebnyak(47' Le Fondre)