Atalanta – Chievo 2:2 (koniec) | Bologna – Genoa 0:0 (koniec) | Siena – AC Milan 1:2 (koniec)
AS Roma – Napoli 2:1 (koniec) | Cagliari – Lazio 1:0 (koniec) | Inter – Udinese 2:5 (koniec)
Pescara – Fiorentina 1:5 (koniec) | Torino – Catania 2:2 (koniec) | US Palermo – Parma 1:3 (koniec)
Atalanta BC
2:2 (1:0)
Chievo Verona
Niedziela 19.05.2013, 15:00 • Stadio Atleti Azzurri • Włoska Serie A

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na więcej spotkań na lajfy.com! (16:56:47)

Druga połowa wynagrodziła nam nieco pierwszą odsłonę tego spotkania, w której zupełnie nic się nie działo. Kibice Atalanty już świętowali zwycięstwo podczas gdy Thereau zdobył swoją drugą bramkę w 93 minucie spotkania, czym uratował jeden punkt dla swojej drużyny w tym meczu.

90+3
    Gol dla Chievo!

Zamieszanie w polu karnym i THEREAU w ostatniej minucie strzela bramkę, czym ratuje jeden punkt w tym spotkaniu!

90+3
    Rzut rożny dla gości.

90+2
    Thereau faulowany na połowie gospodarzy. Dobra okazja dla Chievo na uratowanie jednego punktu w tym spotkaniu.

90+1
    Wysoko podeszła Atalanta.

90
    Arbiter główny doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Stoian fauluje Giorgiego przy linii bocznej boiska.

88
    Rzut rożny dla Atalanty.

87
    Gra zostaje wznowiona. Thereau może kontynuować grę.

85
    Przerwa w grze. Na boisku leży Thereau po starciu z Stendardo. Obrońca gospodarzy za te przewinienie obejrzał żółtą kartkę.

84
    Giorgi ukarany żółtą kartką za ściągnięcie koszulki.

84
    Gol dla Atalanty!

GIORGI kapitalnie uderzasprzed pola karnego i pokonuje Squizziego!

83
    Sowe uderza z przed pola karnego, lecz piłka o centymetry przechodzi obok słupka!

82
    Djiby fauluje w ofensywie.

80
    Thereau znalazł się w identycznej sytuacji, w której zdobył bramkę, lecz tym razem uderzył nad poprzeczką!