Atalanta – Chievo 2:2 (koniec) | Bologna – Genoa 0:0 (koniec) | Siena – AC Milan 1:2 (koniec)
AS Roma – Napoli 2:1 (koniec) | Cagliari – Lazio 1:0 (koniec) | Inter – Udinese 2:5 (koniec)
Pescara – Fiorentina 1:5 (koniec) | Torino – Catania 2:2 (koniec) | US Palermo – Parma 1:3 (koniec)
Bologna FC 1909
0:0 (0:0)
Genoa CFC
Niedziela 19.05.2013, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara • Włoska Serie A

Jeśli pierwsza połowa obfitowała w sytuacje bramkowe to z pewnością nie możemy tego powiedzieć o drugiej. Bardzo słaby poziom pokazali nie tylko gracze gości, którzy prawie nie wychodzili z własnej połowy, ale także Bologny, która jakby nie chciała strzelić bramki. Mecz kończy się więc bezbramkowym remisem a my zapraszamy do śledzenia innych relacji na lajfy.com! (16:56:39)

90+5
    Zawodnikom nie chce się już nawet podbiec do ataku. W chodzącym tempie kończymy ten mecz.

90+4
    Diamanti musi opuścić boisko, gdyż wymagał pomocy medyków. Wracamy do gry.

90+2
    Genoa rozpoczyna kontratak! Diamanti wciąż leży na murawie i akcja zostaje przerwana.

90
    Aż 3 minuty dłużej pograją gracze obu drużyn w dzisiejszym meczu.

89
    Bologna byłaby baardzo zdziwiona, gdyby teraz jeden z ataków przeciwnika zakończył się bramką.

88
    Moscardelli dostał ładne podanie ze skrzydła, opanował piłkę a jego strzał po raz n-ty nawet nie trafia w światło bramki. Ręce opadają.

88
    Przewinienie na Kone i z własnej połowy rozpocznie Bologna.

87
    Said decyduje się na oddanie strzału, lecz zostaje przyblokowany. W nagrodę za chęci wywalczył rzut rożny.

85
    Piłka schodzi trochę z nogi Abero i leci obok słupka, naprawdę bezsilni są dzisiaj zawodnicy.

84
    Zmiana w drużynie Genoa CFC: z boiska schodzi Borriello, na boisko wchodzi Said.

83
    Donnarumma łapie "w koszyczek" piłkę po strzale Moscardelliego.

81
    Zmiana w drużynie Bologna FC 1909: z boiska schodzi Sorensen, na boisko wchodzi Natali.

80
    Oblężenie bramki Genoi nie ma końca, już zapomniałem jak wygląda bramkarz i połowa Bologny, ponieważ kamera nie zaglądała tam od kilkunastu dobrych minut.

79
    Powalany w polu karnym był Moscardelli i to zagranie chyba zasłużyło na rzut karny. Bez reakcji sędziego.

78
    Tak jak już pisałem – Diamanti jest wszędzie, także w tej awanturze, za co otrzymuje żółtą kartkę. Także Borriello.

77
    W końcu dzieje się coś ciekawszego i nastąpiły przepychanki między zawodnikami obu drużyn. Będą kartki.

76
    Krhin marnuje setkę! Oddaje strzał z pola karnego a piłka tradycyjnie leci obok słupka.

76
    Diamanti faulowany, ten piłkarz jest w każdym miejscu boiska i jako jedyny wykazuje chęci!