Stomil – Okocimski 0:4 (koniec) | GKS K. – Arka 1:2 (koniec) | Cracovia – Polonia B. 2:0 (koniec)
Zawisza – Olimpia G. 3:0 (koniec)
Cracovia
2:0 (1:0)
Polonia Bytom
Sobota 25.05.2013, 18:00Fortuna 1 Liga

Nasza redakcja wybrała MVP tego spotkania. Został nim VLADIMIR BOLJEVIĆ z Cracovii. Strzelec drugiej bramki grał dzisiaj naprawdę dobre zawody, był widoczny i miał swój duży udział w zdobyciu trzech punktów przez swoją drużynę. (19:56:02)

Koniec meczu. Cracovia wygrywa z Polonią Bytom 2:0. Trzeba przyznać, że druga połowa w wykonaniu gospodarzy zdecydowanie lepsza. Dzięki temu zwycięstwu "Pasy" na chwilę obecną zajmują 3 pozycję. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź w Niecieczy i Świnoujściu.

90+3
    Ostatnia minuta doliczonego czasu gry właśnie się rozpoczęła. Nic się już chyba tutaj dzisiaj nie wydarzy.

90+1
    Korner dla Polonii.

90
    Trzy minuty doliczone do czasu gry.

88
    Gol dla Cracovii!
    VLADIMIR BOLJEVIĆ ustala wynik spotkania. Piękną podcinką przerzuca Mikę i dwóch obrońców Polonii.

86
    Akcja Cracovii trzech na jednego, ale fatalne rozegranie i obrońcy z Bytomia wybijają futbolówkę.

84
    Płókarz ukarany żółtą kartką za faul.

80
    Na murawie pojawia się Krzemień w miejsce Białkowskiego.

79
    Żółty kartonik dla Szkatuły.

78
    Zmiana w Cracovii. Za kontuzjowanego Szeligę wchodzi Steblecki.

76
    Piękna akcja Krakowian, bramkarza gości próbuje pokonać Ntibazonkiza, ale górą Mika.

75
    Ostatni kwadrans gry. Wydaje się, że Cracovia kontroluje przebieg spotkania.

72
    Ntibazonkiza strzela z za pola karnego, ale za wysoko. Nadal jednobramkowe prowadzenie Cracovii.

70
    Rzut wolny z boku boiska dla Krakowian. Dośrodkowuje Boljević i było bardzo blisko bramki. Niestety dla gospodarzy żaden z zawodników nie zdołał dołożyć nogi.