Górnik Z. – Wisła K. 0:1 (koniec) | Podbeskidzie – Pogoń 2:1 (koniec) | Polonia W. – Piast 1:1 (koniec)
Ruch – Legia 0:0 (koniec) | Śląsk – Lech P. 1:1 (koniec) | Zagłębie L. – Lechia 0:3 (koniec)
Korona – Widzew 0:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Jagiellonia 1:1 (koniec)
Polonia Warszawa
1:1 (0:0)
Piast Gliwice
Czwartek 30.05.2013, 18:00 • Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego • PKO Ekstraklasa

Dziękuję za uwagę i zapraszam na inne nasze relacje live! (20:01:44)

Moim zdaniem MVP spotkania zostaje Robak, strzelec jedynej bramki dla Piasta.

To już pewne Piast zagra w Europejskich Pucharach, a Polonia grała dzisiaj swój ostatni mecz przed własną publicznością.

Koniec dzisiejszego bardzo emocjonującego meczu który kończy się remisem 1:1 po bramkach Robaka w 67 minucie i Todorovskiego w 81.

90+7
    Nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Piasta, od bramki rozpocznie Pawełek.

90+7
    Hołota otrzymał żółtą kartkę za faul na rywalu.

90+3
    W 83 minucie miała miejsce zmiana w drużynie Piasta, boisko opuścił Lazdins, a jego miejsce wbiegł Urban.

90+3
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Kiełb, na boisko wchodzi Pawełek.

90+1
    Arbiter dolicza 4 minuty.

90+1
    Przyrowski również otrzymał czerwoną kartkę za przepychanki.

90
    Robak otrzymuje czerwoną kartkę za przepychanki.

90
    Zamieszanie w polu karnym po groźnym starciu zawodników.

88
    Uderzenie z dystansu w wykonaniu zawodnika Piasta wędruje obok słupka.

86
    Mamy teraz akcję za akcję, przypominam, że Polonia gra w osłabieniu.

85
    Świetna interwencja Treli, który broni bardzo dobry strzał.

84
    Zmiana w drużynie Polonia Warszawa: z boiska schodzi Gołębiewski, na boisko wchodzi Olczak.

83
    W 75 minucie żółtą kartkę obejrzał Jurado.

81
    Gol dla Polonii W.!
    TODOROVSKI uderzył w zupełnie inny róg niż ten, w który rzucił się Trela, mamy wyrównanie!

Gole: 81. Todorovski (kar.) – 67. Robak

Kartki:   39. Baran (PLW), 52. Morozov (PLW), 90+7. Hołota (PLW) – 56. Lazdins (PIA), 80. Oleksy (PIA), 83. Jurado (PIA)   73. Baran (PLW)   90+1. Przyrowski (PLW) – 90. Robak (PIA)

Polonia Warszawa: Przyrowski – Todorovski, Morozov, Baran, Pazio, Kopciński (70' Tarnowski), Hołota, Piątek, Kiełb (90+3 Pawełek), Gołębiewski (84' Olczak), Grzelczak
    Piast Gliwice: Trela – Zbozień, Klepczyński, Polak, Oleksy, Matras, Lazdins (83' Urban), Docekal (53' Jurado), Podgórski, Cicman (74' Izvolt), Robak

Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź)