Turek – MKS Kluczbork 1:1 (koniec) | Raków – Górnik W. 1:1 (koniec) | Jarota – Kalisz 2:0 (koniec)
Tur Turek
1:1 (0:0)
MKS Kluczbork
Środa 05.06.2013, 17:00 • 1000-lecia w Turku • 2 Liga Zachodnia

Koniec spotkania. Tur remisuje z Kluczborkiem 1:1. Bramkę dla gości w 51. minucie strzelił Swędrowski, w 80. wyrównał Bartosz Biel strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego i tego też zawodnika można uznać za gracza meczu! (18:49:26)

90+2
    Zbyt głębokie dośrodkowanie Mikołajczyka i z pięciu metrów wznowi grę Błąkała.

90+2
    Z dystansu uderzał Mikołajczyk i na róg wybija bramkarz!

90+1
    Znów fenomenalnie interweniuje Kołba po strzale z najbliższej odległości jednego z zawodników gości!

90+1
    Rożny dla Kluczborka po interwencji Książka.

90+1
    Uderzenie głową Hobera, ale wprost w ręce Kołby! Dośrodkowywał Orłowicz.

90
    Rożny mieli turkowianie, ale dośrodkowanie Mikołajczyka wyszło poza linię końcową.

85
    Znów świetne dośrodkowanie Biela, tym razem z wolnego, ale źle przyjmował piłkę Miłosz i zdołali wybić obrońcy Kluczborka.

83
    Aajj! Niewiele zabrakło a byłaby powtórka z rozrywki! Końcówkami palców zagranie Biela wybił bramkarz!

83
    Ruszyli do ataku turkowianie. Kolejny korner dla gospodarzy, po wybiciu Orłowicza.

80
    Gol dla Tura!
    Kapitalna bramka bezpośrednio z rzutu rożnego w wykonaniu BARTOSZA BIELA!

79
    Ładne dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale minęli się z bramką i Dregier i Staroń i od bramki wznowi Błąkała.

78
    Zderzyli się głowami Wieczorek i Burski. Krew pojawiła się na głowie tego drugiego. Chwila przerwy w grze.

78
    Zmiana w drużynie MKS Kluczbork: z boiska schodzi Bzdęga, na boisko wchodzi Kaczmarek.

76
    Kolejna 100% sytuacja Kluczborka! Bzdęga zagrał wzdłuż pola karnego do Hobera, ale świetnie powstrzymał go Kołba! Kapitalna interwencja bramkarza Tura!