FC Szirak – Partizan 1:1 (koniec) | HJK – Kalju 0:0 (koniec) | Neftchi – Korcza 0:0 (koniec)
Sligo – Molde 0:1 (koniec) | IF Elfsborg – Daugavpils 7:1 (koniec) | The New Saints. – Legia 1:3 (koniec)
Slovan – Łudogorec 2:1 (koniec) | Győri – Maccabi T.A. 0:2 (koniec) | Cliftonville – Celtic 0:3 (koniec)
Slovan Bratysława
2:1 (0:0)
Łudogorec Razgrad
Środa 17.07.2013, 20:15 • Stadion Pasienky • Liga Mistrzów UEFA

Spokojnej nocy życzy portal LAJFY.COM! (22:13:22)

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na jutrzejsze spotkania eliminacyjne w Lidze Europejskiej.

Niezwykłe widowisko w Bratysławie. Slovan, który od 81. minuty grał w dziesięciu wygrał z Ludogorec. Gracze bułgarskiego zespołu mogą żałować kilku dogodnych szans, których nie wykorzystali w ostatnich minutach meczu.

90+4
    Rzut rożny dla Slovana.

90+3
    Slovan odwrócił losy meczu w ostatnich minutach drugiej odsłony! Coś niesamowitego. Mistrz Słowacji w dziesiątkę strzela dwie bramki!

90
    Strzelcem jedenastki HALENAR!

90
    V. Stoyanov ukarany żółtym kartonikiem za faul na przeciwniku w polu karnym.

90
    Mamy drugą jedenastkę dla gospodarzy.

90
    Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

90
    Meszaros, najaktywniejszy gracz Slovana na boisku próbuje strzelić, ale został zablokowany,.

89
    Bakalov faulował Putnoskiego, za co otrzymuje żółty kartonik od arbitra.

87
    Gol dla Slovana!
    Strzelcem bramki HALENAR! Napastnik Slovana oddaje strzał z 30 metra, który ląduje w siatce bramki Ludogorec.

84
    Bezjak przed szansą, ale w ostatniej sekundzie zostaje zatrzymany przez bramkarza gospodarzy.

83
    Slovan całkowicie zamknięty na własnej połowie.

81
    Slovan broni się przed kolejnymi atakami Ludogorec. Bezjak strzela na bramkę gospodarzy, ale piłka tuż obok słupka opuszcza murawę.

81
    Grendel wylatuje z boiska za brutalny faul na rywalu.

79
    Slovan fatalnie po raz kolejny w ataku. Niecelne podanie do Halenara i od razu goście wyprowadzają kontratak.