FC Sochaux
1:3 (1:2)
Olympique Lyon
Piątek 16.08.2013, 20:30 • Stade Bonal • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Piłkarzem meczu wg. portalu www.lajfy.com został napastnik reprezentacji Francji, Yoann Gourcuff. (22:26:03)

Koniec meczu! Po 90. minutach Lyon wygrał na Stade Bonal 2:1 z Sochaux. Ale to gospodarze pierwsi wyszli na prowadzenie po bramce z rzutu karnego. Od 4. minuty Lyon non-stop przeważał na boisku i pozbierał się po straconej bramce. Najpierw Benzia, a pod koniec pierwszej połowy Lacazette i Lyon schodzi do szatni z korzystnym rezultatem. W drugiej połowie zobaczyliśmy jeszcze jedną bramkę Lyonu, której autorem był Gourcuff.

90+2
    I jeszcze pod koniec spotkania żółtą kartka za przekroczenie przepisów został ukarany pomocnik Sochaux, Contout.

90+1
    Sędzia dolicza 4. minuty.

90
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

87
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za strzelca jednej z bramek, Lacezette wchodzi Danic.

84
    Boudebouz zagrywa do Doubai, który stanął oko w oko z bramkarzem, ale Lopes rzucił się mu pod nogi i napastnik gospodarzy nie zdołał oddać strzału.

81
    Kolejna zmiana w Lyonie. Za Greniera wchodzi Ferri.

79
    Korner dla Sochaux.

77
    Boudebouz niespodziewanie uderza z 20. metra na bramkę Lopesa, ale futbolówka tylko ociera się o słupek.

75
    Kontuzjowany Butin schodzi z boiska po 10. minutach gry. W jego miejsce na boisko wchodzi Roudet .

72
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Schodzi Benzia, a w jego miejsce melduję się Bahlouli.

70
    Koleja akcja gospodarzy i kolejny raz Lopes górą. Ryad Boudebouz dostał piłkę w polu karny i uderzył z 5. metra, ale golkiper Lyonu popisał się świetną interwencją.

68
    Groźna akcja Sochaux. Doubai uruchomił prostopadłym podaniem Bakambu, który jeszcze odegrał do Contouta, ale pomocnik gospodarzy strzelił wprost w Lopesa, który wybił futbolówkę na rzut rożny.

66
    Sochaux będzie teraz trudno odwrócić losy spotkania. Lyon spokojnie rozgrywa sobie piłkę w środku boiska.

64
    Druga zmiana w FC Sochaux. Trener Rely desygnował do gry Butina za słabo dziś dysponowanego Privata.

62
    Kolejna szansa dla Sochaux. Wszystko zaczęło się od zagrania na lewą stronę do Privata, który bez zastanowienia dośrodkował w pole karne do dobrze ustawionego Bakambu, ale ten fatalnie pudłuje w dogodnej sytuacji.