Wisła Pł. – Dolcan 2:2 (koniec) | Okocimski – Górnik Ł. 1:2 (koniec) | GKS T. – Stróże 0:3 (koniec)
Okocimski Brzesko
1:2 (0:1)
Górnik Łęczna
Niedziela 25.08.2013, 12:30 • Stadion Okocimskiego, Brzesko • Fortuna 1 Liga

Pozdrawia redakcja lajfy.com! (14:33:14)

Dziękujemy za uwagę. To był ciekawy mecz, szczególnie ostatnie minuty spotkania dostarczyły sporo emocji. Najpierw Jacek wyrównał strzałem głową, a po minucie Szałachowski dał prowadzenie dla gości.

Zawodnikiem meczu strzelec pierwszej bramki dla Górnika – Zwoliński! Napastnik Górnika był całe spotkanie niezwykle aktywny i świetnie współpracował z kolegami.

90+2
    Wojcieszyński ukarany żółtą kartką za faul taktyczny na Nowaku.

90+2
    Wojcieszyński uderzył z wolnego, ale Prusak zatrzymał piłkę. Świetny strzał i interwencja.

90+1
    Rzut wolny dla Okocimskiego w odległości dwudziestu metrów od bramki Prusaka.

90
    Okocimski atakuje.

89
    Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

87
    Paluch zmienił Zwolińskiego.

85
    Gospodarze próbowali rozegrać piłkę pod bramką Górnika, ale Szmatiuk wybija futbolówkę.

82
    Gol dla Łęcznej!
    Strzelcem bramki SZAŁACHOWSKI! Akcja Sasina na skrzydle, który fantastycznie zagrywa do Szałachowskiego, który w polu karnym obraca się i strzela drugą bramkę dla gości

80
    Gol dla Brzeska!
    Strzelcem bramki JACEK! Wrzutka w pole karne z rzutu rożnego, a piłkę głową do siatki skierował Jacek.