Kazachstan – W-y Owcze 2:1 (koniec) | Rosja – Luksemburg 4:1 (koniec) | Czechy – Armenia 1:2 (koniec)
Macedonia Płn. – Walia. 2:1 (koniec) | Norwegia – Cypr 2:0 (koniec) | Malta – Dania 1:2 (koniec)
Rumunia – Węgry 3:0 (koniec) | Turcja – Andora 5:0 (koniec) | Ukraina – San Marino 9:0 (koniec)
Lotwa – Litwa 2:1 (koniec) | Bośnia i Herc. – Słowacja 0:1 (koniec) | Gruzja – Francja 0:0 (koniec)
Finlandia – Hiszpania 0:2 (koniec) | Słowenia – Albania 1:0 (koniec) | Szwajcaria – Islandia 4:4 (koniec)
Estonia – Holandia 2:2 (koniec) | Serbia – Chorwacja 1:1 (koniec) | Irlandia – Szwecja 1:2 (koniec)
Irlandia Północna – Portugalia 2:4 (koniec) | Niemcy – Austria 3:0 (koniec) | Włochy – Bułgaria 1:0 (koniec)
Liechtenstein – Grecja 0:1 (koniec) | Polska – Czarnogóra 1:1 (koniec) | Anglia – Mołdawia 4:0 (koniec)
Szkocja – Belgia 0:2 (koniec)
Malta
1:2 (1:1)
Dania
Piątek 06.09.2013, 20:00 • Ta'Qali National Stadium (Ta'Qali) • Eliminacje Mistrzostw Świata (Europa)

Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relację w serwisie lajfy.com! (21:57:02)

MVP spotkania wybieram Eriksena, który swoją akcją zapewnił zwycięstwo swojej ekipie.

Trzy punkty jadą do Danii i w Malcie pozostaje pewien niedosyt, ponieważ drużyna ze Skandynawii to był dziś team, któremu można było urwać punkty. Drużyna gości ma już na koncie 6 punktów i śmiało teraz walczy o awans do MŚ.

Zakończył się mecz w którym zobaczyliśmy 3 bramki. O jedną więcej strzeliła drużyna faworyzowanej Danii. W pierwszej połowie wcale nie było widać wielkiej przewagi gości, Malta straciła już w 2 minucie bramkę, lecz gdy się pozbierali po kilku minutach to stworzyli kilka świetnych sytuacji na bramkę, jedną z nich wykorzystali i po przerwie był remis. Druga połowa to już spory przestój obu ekip i indywidualny popis Eriksena, który dał zwycięstwo Danii. W drugiej części gry Maltańczykom brakło już sił na atak, choć świetną akcję przeprowadził niesamowity dziś Mifsud, jednak chybił strzał.

90+3
    Próba ataku gości, ale znów powrót na swoją połowę, piłka przy nogach Duńczyków.

90+2
    Dania przy piłce i już jej chyba nie odda do ostatniego gwizdka sędziego.

90+2
    Malta atakowała, ale teraz kontratak Danii, dośrodkowanie, lecz obrońca gospodarzy świetnie wybija głową.

90+1
    Wydaje się, że Dania ma już wszystko pod kontrolą.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty!

89
    Ostatnia zmiana u gości, schodzi Herrera, wchodzi Cohen.

89
    Kartka dla zawodnika z ławki – Velli.

89
    O, co za dziwna decyzja sędziego, pokazuje, że jest aut! Piłka ewidentnie wyszła za linię końcową.

88
    Rzut rożny dla Malty. To może być ich ostatnia szansa.

87
    Teraz napiera Malta. Skrzydłowy próbował dośrodkowywać, ale został zablokowany, ponowił za chwilę próbę, ale piłka w rękach bramkarza.

86
    Bardzo nudny w mecz w ostatnich minutach, nie dzieje się nic ciekawego.

85
    Próba dalekiego wrzutu autu i strzał z woleja Maltańczyka, ale skutecznie zablokowany. Łapie piłkę Andersen.

84
    Groźna strata w środku pola Danii i szybki atak gospodarzy, jednak tylko rzut rożny, z którego także nic nie wynikło.