Sociedad – Malaga 0:0 (koniec) | Almeria – Levante 2:2 (koniec) | Rayo Vallecano – FC Barcelona 0:4 (koniec)
Valladolid – Atletico 0:2 (koniec)
UD Almeria
2:2 (1:0)
Levante UD
Sobota 21.09.2013, 18:00 • Estadio de los Juegos Mediterraneos • Hiszpańska LaLiga

Graczem meczu wg Lajfy.com zostaje El Zhar, który zaraz po wejściu na boisko zdobył pierwszą bramkę i tknął w Levante nowe siły. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy do innych na lajfy.com! Dobranoc. (20:02:14)

W dzisiejszym meczu zobaczyliśmy aż 13(!) żółtych kartek, licząc dwie zamienione w czerwień. Ta statystyka niestety dominuje w tym spotkaniu.

Ostatecznie Almeria remisuje 2:2 z Levante! Gospodarze mieli już dwubramkową przewagę, ale szalone kilka minut obróciło całe spotkanie do góry nogami! Dwie żółte kartki w przeciągu minuty złapał Fernández i spowodował rzut karny, po którym padła pierwsza bramka dla gości. 5 minut później wyrównanie, które pozostało do końca.

90+5
    Akcja meczu niewykorzystana! Dośrodkowanie i strzał głową na linii broni Navas! Ostatni gwizdek sędziego!

90+4
    Sérgio Pinto wjeżdża w nogi przeciwnika przy linii bocznej. Oczywiste "żółtko".

90+3
    Rzut rożny dla Levante po strzale Juanfrana. Czyżby ostatnia szansa na wygranie meczu?

90+2
    Niechętnie atakuje Levante, które zbiera się do tych ataków, jakby nie mogło.

90+1
    4 minuty więcej pograją piłkarze obu ekip!

90
    Rafita próbował zaskoczyć Navas'a technicznym strzałem koło słupka. Golkiper na posterunku.

90
    Lell dośrodkował na głowę partnera, ale z tej akcji nie mogło nic więcej wyniknąć. Esteban wyłapuje piłkę.

89
    Na boisku leży zawodnik Almerii. Chwila przerwy.

88
    Komplet zmian w obu drużynach wykorzystany. Pozostało kilka minut do końca meczu. Czy któraś z ekip przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

87
    Zmiana w drużynie UD Almeria: z boiska schodzi Suso, na boisku pojawia się Barbosa.

87
    Navarro zatrzymuje rozpędzającego się Vidala! Słuszna żółta kartka, a nawet mogła być czerwona.

85
    Coraz więcej miejsca na boisku! Straszne luki w środku pola i tam Levante szybko się rozpędza.

84
    Słabe zachowanie Navarro, który pierwsze nie zdołał minąć 1 na 1 obrońcy. Utrzymał się przy piłce, ale jego próba wrzucenia piłki w pole karne zakończyła akcję.

83
    Czekamy na decydujące akcje tego meczu! Esteban sięga wysokie dośrodkowanie z prawej flanki i wyjaśnia akcję Levante.

82
    Zmiana w drużynie Levante UD: z boiska schodzi Ivanschitz, na boisku pojawia się Barral.