Pogoń – Gwardia 35:27 (koniec) | KPR – MMTS 30:29 (koniec)
Sobota 21.09.2013, 18:00Orlen Superliga mężczyzn

Koniec meczu. (35:27) (19:38:43)

59
    jeszcze Goście obok Matkowskiego i koniec (35:26) (35:27)

59
    Jeden z graczy Gospodarzy dostaje w twarz i pada na parkiet. Portowcy przy piłc , Paweł Krupa trafia piłą w przeciwnika i ta wychodzi na aut. Po chwili Sahilovich faulowany. Wznowienie- dostaje piłkę i trafia obok bramkarza (34:26) (35:26)

59
    PAweł Swati 34:26 (34:25) (34:26)

58
    Wznawiają goście. popełniają błąd i piłka dla Gospodarzy. teraz Pogoń pewnie będzie grać na czas a jednak Paweł Krupa wyrzuca piłkę poza boisko i kontra gości zakończona obroną Matkowskiego i faulem Krupy. rzut z 7 metrów dla Gwardii. Ostatnia minuta. (34:25) (34:25)

58
    Najpierw Biały w bramkarza a po chwili gospodarze faulują i Michał Bruna 2minutowe wykluczenie i wznawiają goście. Pogoń w 4 w polu (34:25) (34:25)

58
    Tym razem Goście skuteczni JAkub Kłoda i już tylko 9 bramek różnicy (34:24) (34:25)

57
    Pogoń gubi piłkę po chiwli podanie przez całe boisko do Gwardzisty ale ten pudłuje piłka jednak dla Gości jednak Opolanie popełniają błąd i sam na sam wychodzi Michał Bruna ale trafia w bramkarza. (34:24) (34:24)

56
    szybka odpowiedź Opolan i Oskar Sępina obok bramkarza Pogoni. Lepszy fragment Gości, którzy po chiwli odbierają piłkę Pogoni i co prawda rzucają w bramkarza, ale gracz Gwardii faulowany co skutkuje wykluczeniem Smuniewskiego na 2 minuty i karny dla Gości – Paweł Swat między nogami MAtkowskiego (34:22) (34:24)

55
    i po chwili mocny strzał Pawła Krupy znajduje drogę do siatki Gwardii (33:22) (34:22)

55
    przy piłce Pogoń. kilku krotnie faulowani gracze ze Szczecina, kilkukrotnei czyszczony parkiet. do końca meczu zostało 5 minut. (33:22) (33:22)

54
    Gwardia długo rozgrywa piłkę aż znajdują lukę w obronie pogoni i strzelają obok bramkarza. po chiwli zablokowany Sahilovich i znów piłka dla Opolan. JEdnak Ci faulują w ataku (33:21) (33:22)

53
    Pogoń gubi piłkę, szybka kontra i bramka dla gości po chwili błąd gospodarzy i ponownie piłka dla Gwardii (33:20) (33:21)

53
    2 minuty Kary Michał Szolc w barwach Gości. Przytrzymywał Smuniewskiego. wznawia Pogoń. Sahilovich do Smuniewskiego ten znów powstrzymywany nieprzepisowo. Piłka dla Pogoni. o Czas poprosił trener Portowców (33:20) (33:20)

52
    goście obok ale gracz Gwardii faulowany i mamy kolejny rzut karny. z 7 metrów Paweł Swat. Matkowski nie sięga piłki. (33:19) (33:20)

51
    Goście obijają ręce Portowców, wciąż przy piłce Gwardia ale strzał prosto w bramkarza w odpowidzi Biały między nogami Malchera ale obok bramki, jednak gracz gospodarzy był faulowany i karny dla Pogoni. z 7 metrów prubuje Michał Bruna naprzeciwko Malcher. w 1 tempie obok zaskoczonego bramkarza (32:19) (33:19)

50
    Sahilovich do Smuniewskiego ten faulowany i wznawia Pogoń. Pogon wyprowadzała ten atak tylko trójką graczy więc było duoz miejsca po chwili przerzut gości przechwytuje Sahilovich i ładną podkręconą piłką zdobywa 32 gola (31:19) (32:19)

49
    Akcja gości – rzut w prawe okienko broni PAweł Matkowski, nieudana odpowiedź gosdpodarzy i po chwili poprawia Paweł Swat i bramka dla Gości (31:18) (31:19)

48
    Zaremba rzuca obok bramki, ale faulowany i wznawia Pogoń. jdnak popełnia bląd i piłka dla Gości Ci jednak chcą szybko zkontrować i gubią piłkę. ponownie Pogoń . Konitz po koźle z 10 metrów trafia do bramki (30:18) (31:18)