Sassuolo – Inter 0:7 (koniec) | Atalanta – Fiorentina 0:2 (koniec) | Bologna – Torino 1:2 (koniec)
Catania – Parma 0:0 (koniec) | AS Roma – Lazio 2:0 (koniec) | Juventus – Hellas Verona 2:1 (koniec)
AC Milan – Napoli 1:2 (koniec)
US Sassuolo Calcio
0:7 (0:3)
Inter Mediolan
Niedziela 22.09.2013, 12:30Włoska Serie A

MVP meczu według nas został Diego Milito, który wszedł do gry w drugiej połowie, zdobył dwie bramki, a także asystował przy jednej. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com (14:22:45)

Arbiter nie przedłużył drugiej połowy o nawet minutę. Internazionale Milano rozgromiło US Sassuolo Calcio aż 7:0!

90
    Bianco obejrzał jeszcze kartkę.

87
    Schelotto wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny, ale niewiele z niego wynikło.

85
    Guarin odebrał piłkę obrońcy i wyszedł sam na sam z Pominim, arbiter jednak przerwał tę akcje, bowiem zawodnik Interu wcześniej faulował.

83
    Gol dla Interu!
    Tak jest! Guarin pobiegł prawą flanką, dograł w pole bramkowe, tam był DIEGO MILITO, który nie miał najmniejszych problemów, by po raz drugi pokonać Pominiego!

80
    Dziesięć minut do końca. Czy zobaczymy jeszcze bramki w tym meczu? Goście ciągle atakują.

78
    Alvarez popędził prawą stroną, ograł jednego obrońcę, dośrodkował w pole karne, tam dobrze spisał się Pucino, który oddalił zagrożenie od własnej bramki.

75
    ESTEBAN CAMBIASSO dostał piłkę od Diego Milito i technicznym strzałem z około 11 metrów pokonał Pominiego! 0:6!

74
    Rzut rożny dla Interu, piłka wysoko zawieszona w polu karnym, ale nie sprawiło to problemów defensywie Sassuolo.

72
    Inter nieco zwolnił grę, piłkarze szanują piłkę, starają się utrzymać przy niej jak najdłużej.

70
    Goście próbowali akcji prawą flanką, szybko została ona rozbita przez defensywę Sassuolo.

68
    Diego Milito znów stanął sam na sam z Pominim, tym razem jednak odgwizdany został spalony.

67
    Zmiana w drużynie Internazionale Milano: z boiska schodzi Jonathan, na boisku pojawia się Wallace.

65
    Inter ciągle w ataku, głową zamykał akcję Guarin, jednak nie trafił w światło bramki.

63
    Alvarez dośrodkował z prawego skrzydła, a DIEGO MILITO wślizgiem wszedł w piłkę i wpakował ją do bramki, 0:5! Pogrom!

59
    Zaza uderzał piłkę głową, zbyt słabo.

57
    Zmiana w drużynie US Sassuolo Calcio: z boiska schodzi Rossini, na boisku pojawia się Bianco.

Gole: 7. Palacio, 23. Taider, 33. Pucino (wł.), 53. Alvarez, 63. Milito, 75. Cambiasso, 83. Milito

Kartki:   13. Magnanelli (SAS), 22. Missiroli (SAS), 90. Bianco (SAS) – 16. Taider (INM)

US Sassuolo Calcio: Pomini; Gazzola (20' Pucino), Rossini (57' Bianco), Acerbi, Ziegler; Schelotto, Kurtic, Magnanelli, Chisbah (38' Zaza), Missiroli; Floro Flores
    Inter Mediolan: Handanovic; Campagnaro, Ranocchia, Jesus; Jonathan (67' Wallace), Guarin, Cambiasso, Taider (56' Kovacic), Nagatomo; Alvarez, Palacio (54' Milito)

Sędziowie: Russo – Petrella, Vivenzi